הצהרת פרטיות

אתר האינטרנט של משרד עורכי הדין אלמוג שפירא מתופעל על ידי נציג משרד עורכי הדין, באופן ששומר מחד על פרטיות הגולש ומאידך מעניק לו את מירב המידע הנדרש.

צוות האתר לא אוסף כל מידע אישי על גולשי ומשתמשי האתר, אלא אם ניתן אישור לכך על ידי הגולש, לדוגמא באמצעות הרשמה לרשימות הדיוור, שליחת דוא"ל ועוד. ככל והמשתמש פונה כאמור, ישמרו פרטיו במחשבי האתר או במחשבי המשרד, אך יובהר כי אנו לא נעביר לשום צד שלישי את פרטי הגולש, או כל מידע אודותיו (ככל ויש פרטים אלו בפנייתו), אלא במקרים כגון אלו:

  1. צו בית משפט שיחייב אותנו לפעול אחרת.
  2. תביעה או טענה או כל הליך משפטי בין הגולש לבין המשרד ו/או צוות המשרד ו/או צוות האתר.
  3. במקרה בו מסירת אותו המידע תהיה דרושה למניעת נזק חמור לגוף או לרכוש.
  4. אם האתר יועבר להפעלת גורם מסוים שאז הוא שיקבל את הפרטים שהוסכמו.

האתר עובד באמצעות טכנולוגיות שמיועדות לשמר מידע לשימוש רצוף באתר, והדבר מופיע כחלק מה – URL של האתר, בסרגל הכתובות בדפדפן. לא מדובר כמובן בזיהוי אישי וכמו כן מדובר בזיהוי שפוקע ואינו נשמר לאחר סגירה של הדפדפן. במילים אחרות, ככל והגולש אינו מעביר לנו מידע אישי לגביו, אנו לא נקבל מידע זה.

באתר ישנם כמובן שירותים של רשתות חברתיות, שירותי אנליטיקס של גוגל ועוד.

האתר פועל באופן המאפשר ניתוח של מספר הביקורים בו, המאמרים ו/או התחומים שעניינו את הגולשים ועוד. מדובר במידע סטטיסטי בלבד, שאינו מזהה את הגולש אישית, אשר נעשה בו שימוש לצורכי ניתוח בקרה ומחקר.

האתר פועל עם מערכת לאבטחת מידע על מנת להפחית באופן המקסימלי אפשרויות של חדירות לא מורשות לאתר. יחד עם זאת, גם עם מערכות אלו אין ביטחון מלא, משכך האתר אינו מתחייב להיות חסין באופן של 100% בפני חדירות לא מורשות.

המידע שנמסר לידי משרדנו על ידך באמצעים הקיימים באתר, ובכלל זה על דרך השארת פרטים ומידע אישי בטופס יצירת הקשר, טלפון המשרד, תגובות למאמרים או פעילותך באחד הפורומים של האתר, הינו מידע שלא חלה עליך חובה חוקית למסרו והוא נמסר לנו מרצונך ובהסכמתך המלאה. ידוע לך כי מידע זה יישמר וירשם במאגרי המידע של משרדי אלמוג-שפירא ו/או מי מטעמה וכי יעשה במידע כל שימוש שיידרש לשם מתן שירות עבורך.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את הוראות פרטיות אלו ללא מתן הודעות מוקדמות, אך בכל עת מדיניות זו תופיע באתר באופן גלוי.

גלישה נעימה.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635    עדכונים