ניתן אפוא לומר בפה אחד כי הרישיון שניתן לחברות הביטוח על ידי המדינה הינו בהקבלה למשל "תרנגולת המטילה ביצת זהב". רווחיהן האדירים של חברות הביטוח כנראה אינם מספיקים. משרדנו נתקל השכם לבקרים בפניות של מבוטחים דלי אמצעים ומיואשים הנאלצים להתמודד עם חברות ביטוח המנצלות את כוחן הרב.

רווחיהם האדירים של חברות הביטוח, יוצרים פער רחב בין צדדים לעסקת הביטוח שהינה עסקה חוזית צרכנית. פער אשר על מסוכנותו התריעו רבים, כמו גם  בפרשת בג"ץ השמאים. שם התריע בית המשפט העליון, כי אם המדינה אשר העניקה לחברות הביטוח את הרישיון המיוחל, לא תתערב ותפקח בצורה ניאותה על הרישיון שניתן להם, הדבר יגרום בין היתר לניצול ועושק העלול להשחית.

מדריך תביעות ביטוח

מדוע כדאי להוריד את מדריך תביעות הביטוח?

לא מעט מבוטחים המבקשים לממש את זכויותיהן על פי הפוליסה אשר עבורה שילמו במשך שנים רבות דמי ביטוח לא מבוטלים במיטב כספם, מוצאים עצמם לבדם, במלחמה בלתי שוויונית מול תאגיד ביטוח, הבקיא ברזי הפוליסה, החוק ואף בדרכים ובפרצות שבאמצעותם ביכולתו להימנע מתשלום. שכן, בעת פקודה, עומדים לרשות תאגידי הביטוח, עורכי דין, יועצים, שמאים, מהנדסים, רופאים, כלכלנים, חוקרים ועוד.

יחד עם זאת, אנו סבורים כי לא לעולם חוסן, וכי על חברות הביטוח למלא את תפקידן כמצופה מהן, ביושרה, בהגינות, בנאמנות ובתום לב, או כפי שבית המשפט העליון – "כסוכנות חברתית".

לשם הגשמת מטרה זו, ראינו לנכון לרכז עבורכם קהל המבוטחים הנאלץ להתמודד עם תאגידי הביטוח את הנושאים המרכזיים בתחום תביעת ביטוח.

המדריך שלפניכם הינו מדריך מפורט מאוד, שיסייע לכם להגיע כמה שיותר מוכנים לרגע שבו תצטרכו להתמודד  מול חברות הביטוח. הזינו את כתובת המייל שלכם והורידו – בחינם – את המדריך, והינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו נלווה אתכם בכל שלב בתהליך התביעה.

הורדת קובץ
לקבלת המדריך ועדכונים אנא רשום את כתובת הדוא"ל שלך:
שלח

תגובות

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635    עדכונים