מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

דיני ביטוח

דיני ביטוח

חזרה >

משרדנו מנהל בדרך קבע תביעות רבות כנגד חברות הביטוח אשר אינן מוכנות לשלם למבוטחים תגמולי ביטוח בעת קרות מקרה הביטוח, או אשר מתעקשות לשלם תגמולים מופחתים, ללא הצדק.

לצערנו הרב, חברות הביטוח עושות שימוש בכוחן הרב ולמעשה פעמים רבות דוחות פניות של מבוטחים ללא כל בסיס משפטי.

למידע מקצועי מקיף אודות מימוש זכויות ביטוחיות – הורידו את המדריך לתביעות ביטוח.

מחלקת תביעות ביטוח באלמוג שפירא

כאן משרדנו נכנס לתמונה, ומייצג לקוחות רבים במימוש זכויותיהם לתגמולי ביטוח. משרדנו מייצג מבוטחים בתיקי ביטוח מגוונים כגון: ביטוח סיעוד, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח מחלות קשות ועוד.

ניהול תביעת ביטוח הינו מורכב מבחינה משפטית ויש צורך בהבנה מעשית ופרקטית של דיני הביטוח, ושל יישומם לכל מקרה ומקרה. לעיתים, ההבדל בין קבלת תביעת ביטוח לדחייתה, היא טענה אחת. משכך, הואיל וכל טענה ביטוחית היא בעלת חשיבות אקוטית בניהול תיקי ביטוח עליכם לדאוג לייצוג מקצועי וחסר פשרות. יש לציין כי ניהול של תביעות ביטוח מצריך ידע רב וניסיון בתחום הביטוח שהינו תחום מאוד דינאמי וייחודי. משרדנו דואג להתעדכן בכל הפסיקות ותיקוני החקיקה בתחום הביטוח, ומהווה את אחד המשרדים הבולטים בתחום תביעות הביטוח בישראל.

למשרדנו הצלחות רבות בתיקי הביטוח שנוהלו על ידינו. כך לדוגמא עומד משרדנו מאחורי החלטות עקרוניות בתחום ביטוח הסיעוד (החלטות הנוגעות לחובת בעל דין לצרף חוות דעת רפואית לתביעתו, החלטות אודות תשלום דמי ביטוח בעת קרות מקרה הביטוח ועוד).

עו"ד רפאל אלמוג ממשרדנו, אשר מנהל את תחום הביטוח, מעביר באופן קבוע הרצאות מקצועיות בתחום הביטוח, הן לסוכני ביטוח, והן למבוטחים, ואף ערך עבורכם ולמענכם מדריך תביעות ביטוח מקצועי אשר עשוי לסייע לכם במימוש הזכויות.

אנו במשרדנו נוקטים בגישה חסרת פשרות בעבור לקוחותינו, ואנו עושים כל שלאל ידנו, על מנת להשיג ללקוחותינו את התוצאה המשפטית הטובה ביותר בנסיבות, ועל כך יעידו אלפי המבוטחים שיוצגו על ידי משרדנו.

לפיכך, ככל וחברת הביטוח ממאנת לשלם לכם או ליקיריכם תגמולי ביטוח, עו"ד ביטוח ממשרדנו ישמח לסייע לכם להשיג את המגיע לכם.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני דיני ביטוח

 1. טוטאל לוס

  חברת הביטוח סירבה לשלם למבוטח שרכבו ניזוק לגמרי (טוטאל לוס) את התגמולים בטענה כי במועד התאונה רישיונו לא היה בתוקף והפוליסה מחריגה מצב שכזה. המבוטח שלא ידע על כך שרישיונו פקע, ביקש להבהיר כי מדובר בפגם טכני ולא מהותי וכי לא היווה סיכון לחברת הביטוח, כהגיון הסייג. אך, חברת הביטוח עמדה על שלה וסירבה בתוקף לשלם את התגמולים. ראו תביעה שהוגשה על ידי משרדנו.
 2. סדר דין מקוצר

  הפניקס סירבה לשלם למבוטח בביטוח מקיף לרכב את תגמולי הביטוח, בטענה כי מבירור וחקירה שערכה התעוררו חשדות בדבר הנסיבות שנמסרו לה. המבוטח לא אמר נואש והגיש בעזרת משרדנו תביעה בסדר דין מקוצר. לאחר חקירת נציג חברת הביטוח, ניתן פסק דין המקבל את התביעה, מבלי שניתנה להפניקס רשות להתגונן. עיינו בפסיקה.
 3. הספק פעל לטובת המבוטחת

  AIG סירבה לשלם למבוטחת תגמולי ביטוח מלאים, בטענה כי תביעתה לתשלום הוגשה בחלוף תקופת ההתיישנות. חברת הביטוח לא היססה לטעון כן, אף על פי שפניית המבוטחת אליה נערכה בתוך תקופת ההתיישנות, והמידע אשר היה דרוש להכרעה היה ברשותה טרם הדחייה. בעקבות תביעה שהוגשה על ידי משרדנו בשם המבוטחת, ניתנה בהחלטה יוצאת דופן, במסגרתה נקבע כי בנסיבות המקרה, יש להאריך את תקופת ההתיישנות ולדון בתיק לגופו של עניין.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

דיני ביטוח

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תביעות ביטוח

 • גמלת החלמה

  04.06.18

  הגשתי תביעת החלמה לאחר השתלה לחברת הביטוח עדיין לא קיבלתי את תשובתה .האם ישנה בעיה עם העיניין הנל במקרה ואני חוזרת לעבודה כלומר חזרה לעבודה בזמן קב

  מאת: דינה פיש

 • דחיית ביטוח סיעודי של ילד

  10.05.18

  שלום לכם. בנינו חלה בגיל 2.5( כיום בגיל9) באפילפסיה קשה ועמידה לצערנו בשנה וחצי האחרונות לערך, הדרדר מצבו והוא נהפך לסיעודי קשה. התברר לנו שילדנו מב

  מאת: שלום

 • התיישנות קרובה

  22.04.18

  יש לי תביעה לחברת הביטוח לביצוע ניתוח בחו"ל אשר אושרה לי ,בפוליסה רשום התיישנות 3 שנים לאחר שקרה מקרה הביטוח הגשתי תביעה לפני חודש . פוליסת הביטוח מס

  מאת: חיים