מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

דיני ביטוח

דיני ביטוח

חזרה >

משרדנו מנהל בדרך קבע תביעות רבות כנגד חברות הביטוח אשר אינן מוכנות לשלם למבוטחים תגמולי ביטוח בעת קרות מקרה הביטוח, או אשר מתעקשות לשלם תגמולים מופחתים, ללא הצדק.

לצערנו הרב, חברות הביטוח עושות שימוש בכוחן הרב ולמעשה פעמים רבות דוחות פניות של מבוטחים ללא כל בסיס משפטי.

למידע מקצועי מקיף אודות מימוש זכויות ביטוחיות – הורידו את המדריך לתביעות ביטוח.

מחלקת תביעות ביטוח באלמוג שפירא

כאן משרדנו נכנס לתמונה, ומייצג לקוחות רבים במימוש זכויותיהם לתגמולי ביטוח. משרדנו מייצג מבוטחים בתיקי ביטוח מגוונים כגון: ביטוח סיעוד, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח מחלות קשות ועוד.

ניהול תביעת ביטוח הינו מורכב מבחינה משפטית ויש צורך בהבנה מעשית ופרקטית של דיני הביטוח, ושל יישומם לכל מקרה ומקרה. לעיתים, ההבדל בין קבלת תביעת ביטוח לדחייתה, היא טענה אחת. משכך, הואיל וכל טענה ביטוחית היא בעלת חשיבות אקוטית בניהול תיקי ביטוח עליכם לדאוג לייצוג מקצועי וחסר פשרות. יש לציין כי ניהול של תביעות ביטוח מצריך ידע רב וניסיון בתחום הביטוח שהינו תחום מאוד דינאמי וייחודי. משרדנו דואג להתעדכן בכל הפסיקות ותיקוני החקיקה בתחום הביטוח, ומהווה את אחד המשרדים הבולטים בתחום תביעות הביטוח בישראל.

למשרדנו הצלחות רבות בתיקי הביטוח שנוהלו על ידינו. כך לדוגמא עומד משרדנו מאחורי החלטות עקרוניות בתחום ביטוח הסיעוד (החלטות הנוגעות לחובת בעל דין לצרף חוות דעת רפואית לתביעתו, החלטות אודות תשלום דמי ביטוח בעת קרות מקרה הביטוח ועוד).

עו"ד רפאל אלמוג ממשרדנו, אשר מנהל את תחום הביטוח, מעביר באופן קבוע הרצאות מקצועיות בתחום הביטוח, הן לסוכני ביטוח, והן למבוטחים, ואף ערך עבורכם ולמענכם מדריך תביעות ביטוח מקצועי אשר עשוי לסייע לכם במימוש הזכויות.

אנו במשרדנו נוקטים בגישה חסרת פשרות בעבור לקוחותינו, ואנו עושים כל שלאל ידנו, על מנת להשיג ללקוחותינו את התוצאה המשפטית הטובה ביותר בנסיבות, ועל כך יעידו אלפי המבוטחים שיוצגו על ידי משרדנו.

לפיכך, ככל וחברת הביטוח ממאנת לשלם לכם או ליקיריכם תגמולי ביטוח, עו"ד ביטוח ממשרדנו ישמח לסייע לכם להשיג את המגיע לכם.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני דיני ביטוח

 1. ההליכים בבתי המשפט

  שוקלים לנהל תביעה נגד מבטח? היכנסו ולמדו על השלבים השונים בניהול התביעה, העלויות והמסמכים הדרושים לצורך הצלחתה. מומלץ לעיין בכתבה ולהביא בחשבון את הנושאים המפורטים בה.
 2. התיישנות תביעות ביטוח

  איחור המועד להגשת תביעה בגין זכות הקיימת למבוטח בפוליסה, עשויה להוביל לשלילת זכויות. מכאן, החשיבות הרבה בהכרה נושא ההתיישנות בכלל, ובתחום הביטוח בפרט. על התקופה, כמו גם האפשרות להאריכה בנסיבות מסוימות, בסקירה הבאה שערכנו.
 3. שטרי קבלה ושחרור

  חתמתם על שטר קבלה, ובדיעבד הסתבר לכם שלא היה כלל צורך לעשות כן? שטר הקבלה נחתם על ידכם תוך הפעלת לחץ מצד נציגי הביטוח, מבלי שהוסברו לכם משמעויותיו השונות? ייתכן וניתן לבטלו! בואו לגלות באילו מקרים עשוי בית המשפט להיעתר לבקשתכם ולבטלו.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

דיני ביטוח

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תביעות ביטוח

 • התיישנות

  06.07.17

  שלום בפרק שני- תקופת התיישנות סעיף 9 וזו לשנו הודה הנתבע בכתב,או בפני בית המשפט בן בתוך תקופת ההתיישנות ובין לאחריה בקיום זכות התובע,תתחיל תקופת הה

  מאת: חנוך

 • התיישנות של תביעת ביטוח קטנה

  25.06.17

  שלום. בכוונתי להגיש תביעה כספית,תביעה קטנה נגד חב׳ הביטוח, חלפו אומנם שלוש שנים ממקרה הביטוח,ואף שולמו תגמולי הביטוח (ביטוח חיים), אך לא שולמו מלו

  מאת: חנוך

 • האם חברת ביטוח יכולה להפסיק לבטח אותי? (בריאות)

  26.02.17

  אהלןיש לי ביטוח בריאות די מקיף בהראל.לאחרונה אבחנו אצלי דום נשימה בשינה.האם אני נדרש לעדכן את חברת הביטוח למרות שהמחלה לא מקנה לי עילה כרג

  מאת: מקשה קושיות