מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

נזקי רכוש

נזקי רכוש

חזרה >

במקרים רבים נגרמים לאנשים נזקי רכוש בשל רשלנותו או אשמתו של צד שלישי. המדובר בנזקים שיכולים להיגרם לרכב, לדירה, לבית העסק ולכל רכוש אחר במגוון דרכים. נזקים אלה יכולים להתרחש בעקבות אירוע שריפה, דליקה, שיטפון, נזילת מים, אסון טבע, פריצה, ליקוי בניה ועוד.

בכל מקרה בו נגרם נזק לרכוש בשל אשם של אדם אחר, קמה לנפגע אפשרות לבחון הגשת תביעה לקבלת פיצוי בגין נזקיו.

למדו עוד על זכויותיכם בעזרת מדריך תביעות נזיקין שערכנו עבורכם.

נזקי רכוש עשויים לזכותכם בפיצוי – בחנו זכויותיכם

חשוב לדעת כי בחלק לא מבוטל מהמקרים, על אף שהנזק נגרם באשמתו של צד שלישי (או אף מספר צדדים), מי שחבה באחריות לפיצוי היא חברת ביטוח אשר הוציאה פוליסה לרכוש שניזוק, או פוליסה המכסה מפני נזקים שנגרמו באחריות המזיק.

לצורך העניין, ניקח מקרה שבו נגרם לאדם נזק לדירתו והתכולה בה, בעקבות נזילת מים בדירה שמעליו. ככל ואותו אדם מבוטח בביטוח דירה, הרי שהוא יכול להפעילו ולתבוע את חברת הביטוח שביטחה אותו. אולם, בין אם הוא מבוטח ובין אם לאו, הוא אינו מחויב לעשות כן, ובאפשרותו במצב דברים זה להגיש תביעת נזיקין לפיצוי כנגד המזיק.

לפיכך, לא די בכך שעורך הדין המטפל יהיה בקיא בדיני הנזיקין הרלבנטיים, אלא מומלץ אף שיתמחה בתחום דיני הביטוח, ובפרקטיקה הנוהגת בתחומים אלה. בעניין זה, חשוב לנו שתדעו כי למשרדנו ניסיון עשיר בניהול תביעות ביטוח ונזיקין, טיפל ומטפל בתביעות גדולות ומתוקשרות.

בכל הנוגע לסכום הפיצויים בתביעות לנזקי רכוש, יש להדגיש כי חישוב נזק רכוש והערכתו, הוא נושא מקצועי, ולעיתים ישנה חשיבות לעשות בירור מעמיק אודות נזקים ישירים ועקיפים אחרים הנובעים מנזק הרכוש.

תביעות לפיצוי עקב נזקי רכוש באלמוג שפירא

אנו, כמשרד המתמחה בתחום דיני הביטוח והנזיקין, נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום, ולרבות שמאים, מהנדסים, חוקרים ויועצים אחרים אשר עשויים לסייע לכם בקבלת הפיצוי בגין הנזקים שנגרמו לכם.

ככל ונגרם לכם או למי מיקירכם נזק רכוש אשר הנכם סבורים כי הוא בר תביעה, אנו ממליצים לכם לפנות למשרדנו לצורך בירור מקצועי ושקילת הליך משפטי למימוש זכויותיכם בנושא.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני נזקי רכוש

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

נזקי רכוש

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום נזקי רכוש

 • נזק הנגרם על ידי תלמיד בית ספר

  15.11.18

  שלום, אני מתגורר עם החלונות לבית ספר חטיבת ביניים. לפני כחודש כאשר לא הייתי בבית אחד התלמידים שבר את חלון הדירה שאני גר בה על ידי זריקת אבן. אחת המור

  מאת: בנימין לזרב

 • נזק רטיבות

  12.09.18

  שלום להוריי יש דירה שלא היתה מאוכלסת שנתיים, חבר שלי נכנס לפני חודש השכן אמר שיש נזילה וסגר את הברז שלי - אני לא ממש מדבר עם השכן והוא לא פירט מעבר

  מאת: דויד

 • נזק בעקבות גנבה של רכוש פרטי

  09.04.18

  שלום, גנבו לי את האופניים שהיו קשורות מתחת לבניין, במהלך הגניבה, הגנב שבר את הצינור ואת אחד משעוני המים. חלק מהשכנים טוענים, כי מכיוון שהאופניים הם

  מאת: ניר דונן