מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

נזקי רכוש

נזקי רכוש

חזרה >

במקרים רבים נגרמים לאנשים נזקי רכוש בשל רשלנותו או אשמתו של צד שלישי. המדובר בנזקים שיכולים להיגרם לרכב, לדירה, לבית העסק ולכל רכוש אחר במגוון דרכים. נזקים אלה יכולים להתרחש בעקבות אירוע שריפה, דליקה, שיטפון, נזילת מים, אסון טבע, פריצה, ליקוי בניה ועוד.

בכל מקרה בו נגרם נזק לרכוש בשל אשם של אדם אחר, קמה לנפגע אפשרות לבחון הגשת תביעה לקבלת פיצוי בגין נזקיו.

למדו עוד על זכויותיכם בעזרת מדריך תביעות נזיקין שערכנו עבורכם.

נזקי רכוש עשויים לזכותכם בפיצוי – בחנו זכויותיכם

חשוב לדעת כי בחלק לא מבוטל מהמקרים, על אף שהנזק נגרם באשמתו של צד שלישי (או אף מספר צדדים), מי שחבה באחריות לפיצוי היא חברת ביטוח אשר הוציאה פוליסה לרכוש שניזוק, או פוליסה המכסה מפני נזקים שנגרמו באחריות המזיק.

לצורך העניין, ניקח מקרה שבו נגרם לאדם נזק לדירתו והתכולה בה, בעקבות נזילת מים בדירה שמעליו. ככל ואותו אדם מבוטח בביטוח דירה, הרי שהוא יכול להפעילו ולתבוע את חברת הביטוח שביטחה אותו. אולם, בין אם הוא מבוטח ובין אם לאו, הוא אינו מחויב לעשות כן, ובאפשרותו במצב דברים זה להגיש תביעת נזיקין לפיצוי כנגד המזיק.

לפיכך, לא די בכך שעורך הדין המטפל יהיה בקיא בדיני הנזיקין הרלבנטיים, אלא מומלץ אף שיתמחה בתחום דיני הביטוח, ובפרקטיקה הנוהגת בתחומים אלה. בעניין זה, חשוב לנו שתדעו כי למשרדנו ניסיון עשיר בניהול תביעות ביטוח ונזיקין, טיפל ומטפל בתביעות גדולות ומתוקשרות.

בכל הנוגע לסכום הפיצויים בתביעות לנזקי רכוש, יש להדגיש כי חישוב נזק רכוש והערכתו, הוא נושא מקצועי, ולעיתים ישנה חשיבות לעשות בירור מעמיק אודות נזקים ישירים ועקיפים אחרים הנובעים מנזק הרכוש.

תביעות לפיצוי עקב נזקי רכוש באלמוג שפירא

אנו, כמשרד המתמחה בתחום דיני הביטוח והנזיקין, נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום, ולרבות שמאים, מהנדסים, חוקרים ויועצים אחרים אשר עשויים לסייע לכם בקבלת הפיצוי בגין הנזקים שנגרמו לכם.

ככל ונגרם לכם או למי מיקירכם נזק רכוש אשר הנכם סבורים כי הוא בר תביעה, אנו ממליצים לכם לפנות למשרדנו לצורך בירור מקצועי ושקילת הליך משפטי למימוש זכויותיכם בנושא.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני נזקי רכוש

  תיאום פגישת ייעוץ

  רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
  טלפון: 03-6916637
  פקס: 03-6916635
  שלח

  עדכונים

  הירשם לעדכונים

  נזקי רכוש

  מאמרים
  פסקי דין
  הלכות
  תביעות
  שאל בפורום
  שאל בפורום

  שאלות אחרונות בפורום נזקי רכוש

  • גניבה בעת אשפוז בבית החולים

   09.08.17

   שלום רב. לפני השבועיים ילדתי בבית חולים מאיר. באחד הבקרים בעת האשפוז נגנב לי התיק האישי אשר בו היו כרטיסי אשראי פנקס שיקים תכשיטים הפלאפון. בית החו

   מאת: נופר

  • נזק של עובד

   30.06.16

   אני מעסיק כשלושה עובדים בעסק קטן של מזון מוכן ולפני חודשיים אחד העובדים שכח מקרר ענק עם מזון פתוח וגרם לי נזק בעשרות אלפי שקלים. חברת הביטוח מסרבת לשל

   מאת: רוני

  • נזק לרכוש משותף

   23.06.16

   מי אחראי לנזק ברכוש המשותף בבניין דירות ? הייתה הצפה שגרמה לנזק למחסן וכל הרכוש של כמה דיירים נפגע, מה קורה במקרה כזה ? למי פונים?

   מאת: יפית