במקרים רבים נגרמים לאנשים נזקי רכוש בשל רשלנותו או אשמתו של צד שלישי. המדובר בנזקים שיכולים להיגרם לרכב, לדירה, לבית העסק ולכל רכוש אחר במגוון דרכים. נזקים אלה יכולים להתרחש בעקבות אירוע שריפה, דליקה, שיטפון, נזילת מים, אסון טבע, פריצה, ליקוי בניה ועוד.

בכל מקרה בו נגרם נזק לרכוש בשל אשם של אדם אחר, קמה לנפגע אפשרות לבחון הגשת תביעה לקבלת פיצוי בגין נזקיו.

למדו עוד על זכויותיכם בעזרת מדריך תביעות נזיקין שערכנו עבורכם.

נזקי רכוש עשויים לזכותכם בפיצוי – בחנו זכויותיכם

חשוב לדעת כי בחלק לא מבוטל מהמקרים, על אף שהנזק נגרם באשמתו של צד שלישי (או אף מספר צדדים), מי שחבה באחריות לפיצוי היא חברת ביטוח אשר הוציאה פוליסה לרכוש שניזוק, או פוליסה המכסה מפני נזקים שנגרמו באחריות המזיק.

לצורך העניין, ניקח מקרה שבו נגרם לאדם נזק לדירתו והתכולה בה, בעקבות נזילת מים בדירה שמעליו. ככל ואותו אדם מבוטח בביטוח דירה, הרי שהוא יכול להפעילו ולתבוע את חברת הביטוח שביטחה אותו. אולם, בין אם הוא מבוטח ובין אם לאו, הוא אינו מחויב לעשות כן, ובאפשרותו במצב דברים זה להגיש תביעת נזיקין לפיצוי כנגד המזיק.

לפיכך, לא די בכך שעורך הדין המטפל יהיה בקיא בדיני הנזיקין הרלבנטיים, אלא מומלץ אף שיתמחה בתחום דיני הביטוח, ובפרקטיקה הנוהגת בתחומים אלה. בעניין זה, חשוב לנו שתדעו כי למשרדנו ניסיון עשיר בניהול תביעות ביטוח ונזיקין, טיפל ומטפל בתביעות גדולות ומתוקשרות.

בכל הנוגע לסכום הפיצויים בתביעות לנזקי רכוש, יש להדגיש כי חישוב נזק רכוש והערכתו, הוא נושא מקצועי, ולעיתים ישנה חשיבות לעשות בירור מעמיק אודות נזקים ישירים ועקיפים אחרים הנובעים מנזק הרכוש.

תביעות לפיצוי עקב נזקי רכוש באלמוג שפירא

אנו, כמשרד המתמחה בתחום דיני הביטוח והנזיקין, נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום, ולרבות שמאים, מהנדסים, חוקרים ויועצים אחרים אשר עשויים לסייע לכם בקבלת הפיצוי בגין הנזקים שנגרמו לכם.

ככל ונגרם לכם או למי מיקירכם נזק רכוש אשר הנכם סבורים כי הוא בר תביעה, אנו ממליצים לכם לפנות למשרדנו לצורך בירור מקצועי ושקילת הליך משפטי למימוש זכויותיכם בנושא.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני נזקי רכוש

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


  עדכונים   נזקי רכוש

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום נזקי רכוש

   • נזק שריפה - מחלוקת עם חברת הביטוח

    06.05.19

    שלום ברשותי ביטוח משכנתא על מבנה דירה לפני כ3 חודשים , אירעה שריפה בדירתי. כתוצאה מכך, נגרם נזק כבד לדירה וזאת כתוצאה מפיח שהצטבר על מזגנים, ארונות

    מאת: רועי

   • נזק לדירה שכנה

    17.02.19

    שלום, לפני כשבוע הגיעו אלינו השכנים מלמטה וטענו כי קיימת נזילה באזור המטבח, פנינו באותו יום לחברת הביטוח והגיע אינסטלטור לבצע תיקון, היום אנחנו עדיין

    מאת: קטיה

   • נזק בדירה

    11.02.19

    שלום קניתי דירה מלפני חודשיים במהלך השיפוץ התחילה נזילה מהגג לתוך המטבח מהתקירה מדובר בדירת גג קומותים , מי שאחראי לתיקון זאת חברת ניהול בשם אורית אור

    מאת: סבטלנה