מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

חזרה >

מאות אם לא אלפי תביעות מוגשות בשנה, כנגד רופאים ומוסדות רפואיים לבתי המשפט בישראל. ניתן לומר למעשה, כי מדובר בתחום המשפטי המתפתח ביותר בשנים האחרונות, וכמות התביעות המוגשות בתחום זה עולה מדי שנה במאות אחוזים.

נושא הייצוג בתיקים שעניינים רשלנות רפואית מקבל משנה תוקף ומשמעות רבה יותר בניהולו של כל תיק ותיק. הואיל ולתיק המשפטי של הנפגע חשיבות אדירה לחייו ולעתידו, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לבצע איזון ראוי בין מתן שירות מקצועי לבין מתן יחס אנושי ללקוחותינו.

אנו חושבים שהמלחמה המשפטית עבור זכויות לקוחותינו היא מלחמה משותפת. אנו גאים לעמוד בחוד החנית ולהילחם מדי יום על הזכות של לקוחותינו לפיצוי על נזקיהם.

צפו בסרטון קצר של משרדנו, אשר התפרסם ביוטיוב וזכה לתגובות יוצאות דופן:

 

על תחום הרשלנות הרפואית באלמוג-שפירא

לתחום זה חשיבות מרכזית במשרדנו. אנו עוסקים מדי יום במימוש זכויות של לקוחות לקבלת פיצוי מהמוסד הרפואי האחראי לנזקיהם.

משרדנו מנהל בזמן נתון מאות תיקי רשלנות רפואית, המקיפות כמעט את כל תחומי הרפואה, החל מתביעות בתחום ההריון והלידה (גניקולוגיה ומיילדות), וכלה בנזקים הנגרמים בניתוח ובאיחור באבחון מחלות קשות.

משרדנו מייצג נפגעים רבים וכן יורשים של אנשים שאיבדו את חייהם בשל התנהלות רשלנית מצד הרופאים המטפלים.

חשוב לציין כי משרדנו חרט על דגלו את ייצוג הנפגעים, ולפיכך משרדנו אינו מייצג חברות ביטוח או בתי חולים בארץ כלל.

לא פחות חשוב מכך, ניהול תיק של נפגע בטיפול רפואי דורש רגישות יתר, הבנה בתחום המשפט והרפואה, וניסיון רב בקידום נכון ומקצועי של התיק.

על כן, אנו דואגים כל העת להיות מעודכנים בכל עדכוני הפסיקה והחקיקה, ודואגים תמיד לעשות כל שניתן על מנת להשיג ללקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר.

בקצרה על התהליך הדרוש למימוש זכויותיך

ניהול תיק ברשלנות רפואית תחילתו בפגישת ייעוץ, לאחריה אנו מתייעצים עם המומחים הרפואיים הרלבנטיים על מנת לבחון את סיכויי התביעה ואת הדרך הנכונה בה יש לפעול בכל תיק ותיק.

לאחר מכן, אנו פועלים בעזרת המומחים לעריכת חוות דעת רפואיות מתאימות ועל בסיסן עורכים כתב תביעה לבית המשפט.

ישנה חשיבות מירבית בעבודה אל מול המומחים הרפואיים ובביצוע בירור ראוי ומלא של הטענות בכל תיק ותיק. בחירת המומחים, עריכת חוות דעת רפואיות ראויות, והגשת כתב תביעה התואם לנסיבות התיק, אלו צעדים מחויבים ובסיסיים בניהול מיטבי של תיק.

פנה למשרדנו לבחינת סיכוי תביעתך

בשנות פעילותיו, השיג משרדנו עבור לקוחותיו פיצויים בסכומים של מיליוני שקלים בגין רשלנות רפואית שנגרמה להם, וכל זאת תוך ייצוג חדור מטרה ושקיפות מלאה אל מול הלקוח.

ככל ואתם או מי מיקיריכם נפגע עקב רשלנותו של צוות רפואי, אנו נשמח לסייע לכם להשיג את כל שמגיע לכם בעזרת עורך דין לרשלנות רפואית. לצורך בירור סיכויי תביעה, אנו ממליצים על קביעת פגישת ייעוץ במשרדנו. לאור הרגישות הרבה הקיימת בתחום זה, משרדנו אינו גובה כל תשלום עבור פגישות ייעוץ בתחום הרשלנות הרפואית.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני רשלנות רפואית

 1. בדיקת גסטרוסקופיה

  בדיקות פולשניות, בדומה לבדיקת גסטרוסקופיה, עשויות במקרים מתאימים, בהם נגרם נזק למטופל, להקים עילה לתביעה. למשל, כאשר ערכת בדיקה בחוסר מיומנות, או בשיהוי ניכר, באופן המסב נזק. במקרים מסוימים מדובר אף בנזקים קשים ומשמעותיים. עיינו בסקירה שערכנו בנושא, תוך התייחסות לפסיקת בתי המשפט.
 2. כשלים בטיפול חולי המופיליה

  סקירה מקיפה העוסקת במחלה, בכשלים בטיפול רפואי המוענק לחולי המופיליה, ובכלל זה מענה לשאלה אימתי קמה עילת תביעה, תוך הפניה לדוגמאות מפסיקת בתי המשפט. חשוב לדעת, כי בהיעדר טיפול הולם, עשויים חולים אלה להידבק במחלות קשות. עיינו בסקירה.
 3. דלקת התוספתן

  התעלמות הצוות הרפואי מתסמינים המעידים על דלקת של התוספתן, אבחון שגוי ומתן טיפול מאוחר, עשויים להוביל לנזק קשה אצל המטופל. על כשלים אלו, לרבות דוגמאות מפסיקת בתי המשפט, בסקירה הבאה שערכנו עבורכם.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

רשלנות רפואית

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום רשלנות רפואית

 • מה הדין בתביעה על רשלנות רפואית כאשר בעל הדין נפטר ללא קשר לרשלנות הרפואית

  25.07.17

  היי סכום התביעה ברשלנות רפואית לרוב מתבסס על סבל נזקים והוצאות בעתיד עקב הרשלנות. מה קורה כאשר בעל הדין נפטר ללא קשר לרשלנות הרפואית. סביר להניח שע

  מאת: אוליאל רפי

 • קבלת מידע רפואי

  10.07.16

  אני רוצה לתבוע את בית החולים על רשלנות רפואית בניתוח שעברתי. איך אני משיג את המידע והתיעוד הרפואי מבלי לקבל סירוב? איך עושים את זה נכון?

  מאת: אלחנן

 • סירוב לאשפוז ותביעה

  26.06.16

  עברתי ניתוח בבית החולים ואחרי כמה ימי אשפוז שבהם כל יום בדקו אותי רופאים ושהגיע היום לשחרור מבית החולים הרופא שבדק אותי החליט שלא לשחרר אותי וכיוון של

  מאת: מנשה