פורום נזקי גוף | אלמוג-שפירא עו"ד
ראשי > נזקי גוף

נפילה, חבלה, תאונה ברשות הרבים, ולמעשה כל אירוע שמסתיים בנזק גוף, יכול להקים לנפגע זכויות לקבל פיצויים או תגמולים בגין הפגיעה. לעיתים רבות מוצאים עצמם נפגעים אל מול שוקת שבורה, בלי מידע ובמצב בו רבים מהם אף מתייאשים ומוותרים על בחינה משפטית של משמעות התאונה.

לנו חשוב להבהיר לכל נפגע, שתמיד נכון לבחון את הזכויות עקב הפגיעה. במקרים מסוימים הנזק אינו נגרם בשל אשם של אדם אחר (רשלנות), אך עדיין יכול להקים לנפגע זכות לתגמולים או פיצויים (לדוג' – מימוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות). קל וחומר, כאשר ישנו "מזיק" אשר גרם לתאונה.

לפיכך, בכל מקרה בו נגרם נזק גוף, כדאי מאוד לבדוק משפטית את זכויות הנפגע לקבלת פיצויים או תגמולים, או שניהם גם יחד. פורום נזקי גוף הוקם למען תוכלו לשאול כל שאלה הקשורה בהתרחשותו של נזק גוף. אנו כאן לרשותכם.

פורום נזקי גוף

50דיונים
open new topic שאלו בפורום
 • This forum has 50 דיונים, 59 תגובות, and was last updated לפני 1 week, 3 days by עו"ד רפאל אלמוג.
  • דיון
  • משתתפים
  • תגובות
  • הפוסט האחרון
 • צלקת בפנים מתאונה
  יונתן יונתן הף
  |
  26.11.2023
  שהייתי בן שנתיים נשרפתי מאש של השכנים כל הפנים שלי שרופות ומצולקות היום אני בן 27 רציתי לבדוק אם אני זכאי לנכות או לביטוח לאומי ?
  icon user 1 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 1 week, 3 days

  עו"ד רפאל אלמוג

  שיעור וכוויה כתוצאה מהסרת שיער בלייזר
  מיכל
  |
  19.03.2019
  שלום רב, אני עושה טיפולי לייזר בעורף קרוב לשנתיים. אחרי 3 טיפולים התחלתי לראות שצומחות לי שיערות באיזורים שלא היו לי..ואחרי עוד טיפולים השיעור התגבר והתגבר. אחרי הטיפול ה6 נוצרה לי כוויה מהטיפול. אחרי שהראתי להם את הכוויה,הם טענו שזה נראה כמו זיהום אבל הם יטפלו בי ויסירו לי את הצלקת בטיפולי לייזר מיוחדים. בנוסף,אמרתי להם שוב ושוב שאני לא רואה תוצאות אלא להיפך,השיער מתגבר ונהיה עבה וארוך וזה מביך אותי מאד וגורם לי לנזק נפשי!! הם ממשיכים לטעון שהשיערות יוסרו ושאני אמשיך בטיפולים ואאזר בסבלנות. אני כבר בטיפול ה9 ! והעורף שלי עדיין שעיר מאד (לא היו לי שיערות שם בכלל) אני מאבדת תקווה ולא יודעת מה לעשות. ראשית,האם יש לי עילה לתביעה? איך הפרוצדורה עובדת? האם זה קשור לתביעות קטנות או לנזיקין? אני אמורה ליידע אותם שאני מפסיקה את הטיפולים? בבקשה עזור לי
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  אובדן כושר עבודה
  מזי
  |
  08.06.2016
  בסד היי! החלקתי בעבודה וכתוצאה מכך נפגע צוארי וידי -גידי ידי .איני יכולה להשתמש בידי שהם כלי עבודתי. נקבעה לי נכות עבודה 21% שהם כ1600 ש״ח לחודש .איני מסוגלת להתקיים )בסכום כזה. רגילה לרמת חיים נורמלית של כ7600 .
  icon user 2 משתתפים
  icon question 2 תגובות
  לפני 3 months, 3 weeks

  עו"ד רפאל אלמוג

  עזרה
  בן
  |
  20.01.2020
  עזרה ביקרתי בועדה היום פסיכאטרי ופנימאי בועדה פסיכאטרית ישבה אישה רופאה התלונות פוסט טראומה מינית בגיל 14 כתוצאה מאונס פחד מגברים קושי בדיבור פטור משירות צבאי וכו' הפנימאי בדק אותי בעניין פיברומלאגיה שקבעו לי כמנ רופאים בכירים בגיל 17 יש קשיים מוטוריים כאבים עזים . הרופאה בועדה הפנימית הלחיץ אותי פחדתי אמרתי דברים שאינן נכונים מרוב הלחץ אמרתי שמגיל 14 התחיל הפיברו רך האמת שברחתי מהבית בגיל 14 כתוצאה מהטראומה ושאני לא מסוגל לקום מהכיסא הרופא דרש שאקום ופשוט קפאתי במקום התבלבלתי בהכל לא קמתי נעזרתי באבי שייקים אותי פשוט פחדתי הטלתי את מיימי באותו רגע שאלתי עו"ד נאמר לי שיפתחו לי חקירה וחוקר וחשד להונאה וסיכוי גבוה שאצטרך להחזיר את הכספים משנים עברו אני פשוט מרוסק נפשית ופיזית עכשיו לגמרי בפחדים נתקפתי בהתקף פלשבקים וחרדה לא ידעתי מה אני אומר כלל אני חושש שיעשו עליי מעקב ושידחו תביעה שלי אני פשוט קפאתי במקום עזרהה???
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 8 months, 2 weeks

  עו"ד רפאל אלמוג

  נזק של קוסמטיקאית
  ליזי
  |
  20.03.2023
  היי קוסמטיקאית עשתה לי פילינג לפנים שכתוצאה ממנו נגרמו לי כיוווית קשות , ממש נהרסו לי הפנים. אני רוצה לדעת מה אפשר לעשות. ?
  icon user 1 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 8 months, 2 weeks

  עו"ד רפאל אלמוג

מוצגים 5 דיונים – 1 עד 5 (מתוך 53 סה״כ)