פורום נזקי רכוש | אלמוג-שפירא עו"ד
ראשי > נזקי רכוש

החל מפגיעה ונזק לרכב ועד לנזקי רכוש אחרים אשר נגרמים בשל הצפה, שריפה וכיו"ב, ברור כי עולם נזקי הרכוש מכיל בתוכו מקרים רבים בהם עולות שאלות משפטיות.

לעיתים קרובות ישנה השקה מאוד ברורה בין תביעות נזקי הרכוש לבין תביעות הביטוח. מכל מקום, אין חולק כי מקרה בו נגרם נזק רכוש משמעותי, מעלה צורך בשאלות מקצועיות שדרושות מענה. כיצד לפעול נכון ? מתי לפנות להערכת נזק ? האם לתקן נזק ואז להגיש תביעה או לא לעשות דבר ?

אלו רק מקצת השאלות העולות בתחום זה, שהנו תחום משפטי מרתק. פורום נזקי הרכוש נועד לענות לכם על כל שאלה הנוגעת לתחום, במטרה ובתקווה לסייע לכם להגיע בסופו של יום עם מלוא זכויותיכם ברשותכם.

פורום נזקי רכוש

45דיונים
open new topic שאלו בפורום
  • דיון
  • משתתפים
  • תגובות
  • הפוסט האחרון
 • נזק לרכב בעקבות מיפגע על כביש 5
  ירדנה פרי
  |
  13.06.2023
  שלום, אתמול, באמצע כביש 4, תוך כדי נסיעה, פגע ריכבי במוט ברזל שהיה מוטל על הכביש. כתוצאה מכך ניזוק מיכל הדלק, נאלצתי לנסוע למוסך במיידי, להחליף את המיכל באחר, נאלצתי לבטל פגישות עם לקוחות וכמובן, עוגמת הנפש וביזבוז הזמן. האם ניתן לתבוע את נתיבי ישראל על הנזקים הללו? יש קייס? תודה
  icon user 1 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 5 months, 2 weeks

  עו"ד רפאל אלמוג

  נזק לרכבים בשל עבודות בניה
  נועם
  |
  22.01.2016
  הבניין שלידנו עובר הליך של פינוי בינוי ובשל הצמידות של שני הבניינים, נפלו חלקים מחומרי הבניין על כמה רכבים שחונים, וגרמו לנזקים. מי אחראי על הנזק? את מי צריך לתבוע את הקבלן? הדיירים של הבניין? תודה
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 8 months, 1 week

  עו"ד רפאל אלמוג

  תשלום לבית ספר
  אריאל מחבר
  |
  27.05.2021
  הי לפני חודש בערך היה לנו בגרות בעברת ואמרו לי לכנס לכיתה מסוימת אחרי שאני וחבר שלי נכנסו אנחנו סגרנו את הדלת של הכיתה ואחרי זה סמנו לב שאין לדלת ידיות אלה רק צילינדר כלומר שהדלת ננעלה לא היה לנו דרך לצאת מהכיתה אז נאלצנו ליבות בדלת בשביל לפורץ אותה ועכשיו הבית ספר מבקש ממנו 400 שקל בשביל דלת חדשה . האם אנחנו צריכים לשלם על הדלת או שזה האשמה של הבית ספר
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 8 months, 2 weeks

  עו"ד רפאל אלמוג

  מטבח חדש עם הרבה ליקויים
  מריוס פוקס Marius Fox
  |
  13.09.2021
  עובד בהום סנטר , קניתי לביתי מטבח חדש בהום סנטר ( בצי מורה בשנת חלת גרושה עם 3 בנות ) למרות עבודתי בהום סנטר לא הצלחתי לגרום למחלקת מטבחים לתקן את הליקויים ( הערכה נגר 5000 שקל ) ברשותי צילומים התכתבויות אווטצפים , מילים , פניה לבכירים .. פשוט שמים פס… הזמנה במרץ 21 התקנה 20/5/21 ( מחויבים 60 ימי עבודה לתקן עברו כבר 90 יום בערך אין תגובה מה עושים ?
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 2 years, 2 months

  עו"ד רפאל אלמוג

  שכן שלא נוכן לטפל ברטיבות בתקרה
  יעל
  |
  21.02.2021
  שלום, השכן שלי לא מוכן לטפל ברטיבות שנוצרת אצלי מהדירה שלו. אם אצטרך לפנות לעורך דין כדי לטפל בבעיה, האם בית משפט יפסוק לי כפיצוי גם את שכר טירחת עורך הדין או כל הוצאנ אחרת שתהיה בעקבות הצורך להגיע למשפט?
  icon user 2 משתתפים
  icon question 5 תגובות
  לפני 2 years, 6 months

  עו"ד רפאל אלמוג

מוצגים 5 דיונים – 1 עד 5 (מתוך 46 סה״כ)