פורום רשלנות רפואית | אלמוג-שפירא עו"ד
ראשי > רשלנות רפואית

תחום הרשלנות הרפואית הפך בשנים האחרונה להיות התחום המוביל בכל הנוגע לתביעות האזרחיות המוגשות לבית המשפט בשל נזקי גוף. רשלנות בהריון ולידה, רשלנות בניתוח, איחור באבחון, הן רק חלק מהסוגיות הרבות העולות בעולם הרשלנות הרפואית.

המדובר בתחום מקצועי ומרתק המערב הן פן משפטי והן רפואי. לפיכך, ראוי כי תיק רשלנות רפואית יבחן ויתנהל בצורה המקצועית ביותר על מנת להשיג לנפגע את הפיצוי הראוי לו הוא זכאי.

לאור זאת הקמנו פורום רשלנות רפואית, אשר הוקם עבורכם ולמענכם, על מנת שתוכלו לשאול כל שברצונכם לדעת בתחום הרשלנות הרפואית. כמשרד העושה ימים כלילות בתיקים רבים בתחום זה, נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל שאלה שרק תבקשו להעלות.

פורום רשלנות רפואית

60דיונים
open new topic שאלו בפורום
 • This forum has 60 דיונים, 68 תגובות, and was last updated לפני 8 months, 1 week by עו"ד רפאל אלמוג.
  • דיון
  • משתתפים
  • תגובות
  • הפוסט האחרון
 • מה הדין בתביעה על רשלנות רפואית כאשר בעל הדין נפטר ללא קשר לרשלנות הרפואית
  אוליאל רפי
  |
  25.07.2017
  היי סכום התביעה ברשלנות רפואית לרוב מתבסס על סבל נזקים והוצאות בעתיד עקב הרשלנות. מה קורה כאשר בעל הדין נפטר ללא קשר לרשלנות הרפואית. סביר להניח שעל הזמן בין קרות האירוע של רשלנות רפואית ועד למועד מותו של בעל הדין ניתן לתבוע, אבל מרגע שבעל הדין נפטר, אין יותר סבל והוצאות רפואיות ואפילו אין אבדן הכנסה של בעל הדין. אין זה מקרה שבו בעל הדין נפטר עקב הרשלנות הרפואית. האם הסברה שלי נכונה ? ויורשי בעל הדין אינם יכולים לתבוע על נזקים עתידיים.
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 8 months, 1 week

  עו"ד רפאל אלמוג

  טיפול לייזר
  עדן
  |
  01.06.2021
  היי עשיתי טיפולי לייזר בפנים ולא רק שאני לא מרוצה מהתוצאה בכלל גם נראו לי צלקות בפנים שלפני זה הפנים שלי היו חלקות לגמרי. פשוט הרסו לי את הפנים. רציתי לדעת אם אפשר לתבוע על זה או שזה אבוד? או אפילו אם אפשר לדרוש מהמקום לחזיר את הכסף לפני שמגיעים לתביעה?
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 8 months, 2 weeks

  עו"ד רפאל אלמוג

  התקן תוך רחמי
  אפרת
  |
  07.02.2023
  היי רופא נשים הכניס לי התקן רחמי לא במקום אלא לדופן הרחם כמובן שהכאבים היו איומים סבלתי מסחרחורות ודימומים במשך 8 חודשים ברציפות מספר פעמים חזרתי לרופא נשים שיבדוק אותי ואמר שהכל תקין הפנה אותי לרופא משפחה שיעשה לי בדיקות דם לאחר תלונות רבות הפנה אותי לאולטרסאונד כמובן שאמרו לי לפנות למיון מפני שההתקן כמעט מחורר את דופן הרחם היום הרופא נשים שלי המליץ בזמנו לא להכניס התקן בגלל הצלקת האם יש מה לעשות בנידון?
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 9 months, 1 week

  עו"ד רפאל אלמוג

  הסרת נימים בלייזר- נזק אסתטי
  יסמין
  |
  14.11.2022
  היי, עברתי לפני כשנה פרוצדורה להסרת נימים בלייזר במרפאה. ההסרה בוצעה על ידי קלינאית ולא רופא! אחרי שתי פרוצדורות מתוך שש, הופיעו כתמים כהים ומכוערים במקום הנימים. מומחה ורידים של מכבי בדק אותי וטען כי הנזק הוא בלתי הפיך ואצטרך לחיות עם הכתמים. מה עושים?
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  תביעה על עוגמת נפש
  אמיר
  |
  13.09.2021
  עו"ד אלמוג הנכבד, האם ניתן לתבוע רופא על סמך מסמך שהוציא בכתב, בו ציין במפורש שהוא מצטער שבגין מעשיו נגרמה למטופל "עוגמת נפש". תודה, שנה טובה, אמיר
  icon user 2 משתתפים
  icon question 1 תגובות
  לפני 2 years, 2 months

  עו"ד רפאל אלמוג

מוצגים 5 דיונים – 1 עד 5 (מתוך 63 סה״כ)