בשגרה היומיומית, רובנו מבלים את רוב שעות היממה במקום העבודה. לעבודה תפקיד מרכזי בחיינו, שכן מלבד לסיפוק האישי ולהנאה שהיא מצמיחה לנו, היא מהווה מקור לפרנסתנו ולקיומנו. לצערנו, בימינו, איחולי "בריאות" כבר מזמן אינם שגורים רק בקרב הדור המבוגר. יותר ויותר צעירים מפנימים כי עם כל הכבוד וההערכה לקדמת הרפואה וההתפתחות הטכנולוגית, אין תחליף לגופנו ולבריאותנו, ולא תמיד יימצא לנו מקל קסם שישיב את המצב לקדמותו.

מהטעמים האמורים, יותר ויותר אנשים חוששים לבריאותם ורוכשים ביטוחי אובדן כושר עבודה,  במטרה להגן על עתידם הכלכלי בעת צרה.

בצער רב,  משרדנו נתקל מידי יום במבוטחים, צעירים ומבוגרים כאחד, הנמצאים במצב של אובדן כושר עבודה, אשר נתקלו בסירוב כזה או אחר של חברת הביטוח לשלם את התגמולים החודשיים להם הם זכאים. במקרים רבים אנו מגלים, כי סירוב חברת הביטוח לשלם למבוטח את התגמולים  נובע מטעמים פסולים ו/או חסרי בסיס עובדתי ו/או משפטי.

מדריך תביעות אובדן כושר עבודה

מדוע כדאי לעיין במדריך הזכויות?

לאור הפניות הרבות אל משרדנו בנושא זה, החלטנו ליצור מדריך תביעת אובדן כושר עבודה קצר עבור קהל המבוטחים בביטוחי אובדן כושר עבודה.

המדריך שלפניכם הינו מדריך מפורט מאוד, שיסייע לכם להגיע כמה שיותר מוכנים לרגע שבו תצטרכו להתמודד מול חברות הביטוח. הזינו את כתובת המייל שלכם והורידו – בחינם – את המדריך, והינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו נלווה אתכם בכל שלב בתהליך התביעה.

המדריך נערך עבורכם, מבוטחים יקרים, על מנת להעשיר את הידע שלכם בנושא, ולסייע לכם ככל הניתן במימוש זכויותיכם על פי הפוליסה שרכשתם במיטב כספכם.

הורדת קובץ
לקבלת המדריך ועדכונים אנא רשום את כתובת הדוא"ל שלך:
שלח

תגובות

2 תגובות

    • רפאל אלמוג

      תודה רבה אורן! חיממת את ליבנו.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635    עדכונים