מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

זכויות החולים ברשויות המדינה ותאגידי הביטוח

תחילה חשתם בירידה קוגניטיבית אצל יקירכם, ירידה ביכולת הזיכרון ופעולות חשיבה פשוטות. קרוב לוודאי סברתם כי מדובר ב "בעיית גיל". עם הזמן המצב הלך והתדרדר והבחנתם אף בפגיעה ביכולת ההתמצאות בזמן ובמקום, ופגיעה ביכולת המוטורית כגון כושר ההליכה, רחצה, הלבשה, האכילה והשליטה על הסוגרים. ברגע אחד נפל דבר, ממש כמו רעם ביום בהיר התבשרתם על כך שיקירכם סובל ממחלה דמנטית. דאגות אישיות, משפחתיות וכלכליות, החלו להציף אתכם. אך לא ויתרתם, נחושים מתמיד התחלתם להכיר ולהילחם במחלה.

בין לבין, לבד או בעזרת יקירכם, התחלתם בבירור זכויותיכם המשפטיות, במוסד לביטוח לאומי, במשרד הבריאות, מס הכנסה ותאגידי הביטוח. בנקודה זו נתקלתם קרוב לוודאי לא אחת בחומה אחר חומה ובאטימות המערכת, הציבורית והפרטית. כיום אתם כבר מבינים שניתן להתמודד ולחיות לצד המחלה באופן המעניק ליקירכם את התמיכה המרבית למצבו. אך, מה שחשוב בנוסף הוא לוודא כי יקירכם מקבל את מלוא הזכויות להן הוא זכאי.

מדריך זכויות חולי אלצהיימר ודמנציה

מה כולל מדריך זכויות חולי אלצהיימר?

במסגרת מדריך זכויות זה, סקרנו עבורכם, בני משפחות חולי אלצהיימר ודמנציה, את עיקרי הזכויות במוסדות המדינה (ביטוח לאומי, משרד הבריאות ומס הכנסה) בענפים הבאים ובתאגידי הביטוח (מכוח ביטוחי אובדן כושר עבודה וסיעוד): נכות כללית, שירותים מיוחדים, שיקום מקצועי, סיעוד, קצבת ניידות, פטור ממס הכנסה.

הורדת קובץ

לקבלת המדריך ועדכונים אנא רשום את כתובת הדוא"ל שלך:

שלח

תגובות

2 תגובות

  1. דבורה לוי

    בבקשה ממכם לשלוח לי את המדריך עבור בת משפחתנו

    • רפאל אלמוג

      דבורה היקרה, נשמח לשלוח אליך את המדריך לכל כתובת שתצייני בהודעה אישית אלינו, אך באפשרותך להוריד עותק דיגיטלי כבר עתה באמצעות לחיצה על כפתור "הורדת קובץ" המופיע בעמוד זה. אנו לרשותך בכל עת. בהצלחה.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים