מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

נזקי גוף

נזקי גוף

חזרה >

נכון יהיה לומר כי מקרים רבים שבהם נגרם לאדם נזק גוף, מקנים לנפגע זכויות רבות. לפיכך, במקרה שבו אתם או מי מיקיריכם סבל מנזק גוף, אנו ממליצים כי תיוועצו בעורך דין נזיקין, כדי לבחון היטב את האפשרות לקבל פיצוי בגין נזק זה.

נזקי גוף הינו שם כללי לפגיעות שונות ורבות, כגון: פגיעות בטיפול הרפואי, פגיעות בעבודה או בשטח ציבורי, אשר כל אחת מהן יכולות להיות מטופלות משפטית באופן שונה. כך לדוגמא גם פגיעה בעת שימוש בכלי תחבורה מנועי וגם נפילה ברחוב גורמות לנזקי גוף, אך תביעה בעקבות תאונת דרכים מתנהלת על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ולא על פי פקודת הנזיקין, אשר לפיה תידון התביעה בשל הנפילה.

למידע מקיף ורחב אודות זכויותיכם, צפו במדריך תביעות נזיקין שערכנו, וליצור קשר עם עו"ד נזיקין ממשרדנו.

תביעות נזקי גוף באלמוג שפירא – מחלקה מנוסה ומקצועית

מה שכן משותף לכל התביעות האלה הוא שבדרך כלל ישנה חשיבות אדירה לסוג הפגיעה. את אותו נזק יש "לכמת" באמצעות טבלאות של נכויות, שלפיהן ניתן לאבחן מה השוני בפגיעה של אחד אל מול האחר, ואיזו פגיעה "גדולה" יותר – לכאורה לפחות.

אחוזי הנכות הן פן חשוב מאוד בהערכת נזקו של לקוח, ומשכך גם ישנה חשיבות בהפניה למומחים הנכונים אשר יעריכו את נזקו של הלקוח בצורה הנכונה ביותר, שלא תפגע בו, עת יבקש לממש זכויות.

משרדנו עוסק באופן תדיר בייצוג לקוחות בשל נזקים הנגרמו לגופם או לנפשם, בין היתר בנושאים שלהלן: תאונות ברשות הרבים (כגון נפילה או החלקה), תאונות עבודה, נזקי גוף בשל רשלנות ועוד. משרדנו אף עומד בקשר מתמיד עם מיטב המומחים הרפואיים אשר מסייעים ללקוחתנו לממש זכאותם לפיצויים בגין נזקי גוף.

לאור האמור, ככל ולכם או למי מיקיריכם נגרם נזק גוף, אנו ממליצים לכם לפנות למשרדנו לצורך בירור הזכויות הקיימות לקבלת תגמולים ופיצויים, ולקבל מענה מקצועי מעורך דין נזיקין שבמחלקה שלנו.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני נזקי גוף

 1. תביעה נגד חברת שמירה

  מאבטח, כבן 58 בלבד, אשר לא נדרש במסגרת עבודתו לפעילות פיזית מאומצת או לנשיאת נשק על גופו, נתבקש על ידי מעסיקו לעבור מבחן מאמץ, לאחריו חש ברע, עבר אירוע לבבי ונפטר. בעקבות רשלנות מקוממת מצד מעסיקו ומשטרת ישראל, הוגשה בימים אלה תביעת נזיקין בשם עיזבונו. מוזמנים לעיין.
 2. סכיזופרניה עקב שירות מילואים

  בית המשפט המחוזי קיבל ערעור של חייל לשעבר נגד קצין התגמולים וקבע כי יש קשר סיבתי בין הסכיזופרניה שהתפרצה אצלו לבין תנאי שירות המילואים שלו. בעשותו כן, הביא בית המשפט שיקולים שונים ובין היתר תנאי השירות ואורכו. עיינו בסקירה אודות פסק הדין.
 3. ירי של חייל בחופשה

  בית המשפט העליון נעתר באופן חלקי לערעור שהוגש על ידי משפחת הצעיר אשר נהרג ברשלנות חברו, חייל אשר לא שם ליבו לכך שהנזק אינו פרוק וירה בחברו. בית המשפט העליון סירב לייחס אחריות למדינה, בשעה שנמצא כי הדריכה את החייל בנוגע לכלליים ולהוראות השימוש וכי הוא נהג בניגוד להם. בכל הנוגע לשיעור הנזק, קיבל את הערעור בגין רכיבים מסוימים. צפו במקרה המזעזע.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

נזקי גוף

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום נזקי גוף

 • קומה על ידי רשלנות רפואית

  29.08.18

  שלום רב, בשנת 2001 הגעתי לחדר מיון בהדסה . בחדר מיון נכנסתי לקומה בעקבות רשלנות רפואית. אני רוצה לשאול האם אני יכולה לתבוע את הבית חולים אחרי 17 שנ

  מאת: יקטרינה

 • הסרת שיער בלייזר

  15.08.17

  שלום, שמי אבי וכיום אני בן 28. בסביבות גיל 18 החלטתי לדלל שיער בלייזר באחת החברות המוכרות במקומות שונים כמו הידיים והרגליים ומאוחר יותר המשכתי בחברה א

  מאת: אבי

 • נפילה בחניה של איצטדיון

  18.04.17

  שלום, אתמול החניתי את רכבי בחניה של האיצטדיון האולימפי בהדר יוסף שבתל אביב. עיקמתי את קרסול שמאל תוך כדי ירידה מרכב . זאת כתוצאה מכך שמעדתי על מדרג

  מאת: ניבר