נכון יהיה לומר כי מקרים רבים שבהם נגרם לאדם נזק גוף, מקנים לנפגע זכויות רבות. לפיכך, במקרה שבו אתם או מי מיקיריכם סבל מנזק גוף, אנו ממליצים כי תיוועצו בעורך דין נזיקין, כדי לבחון היטב את האפשרות לקבל פיצוי בגין נזק זה.

נזקי גוף הינו שם כללי לפגיעות שונות ורבות, כגון: פגיעות בטיפול הרפואי, פגיעות בעבודה או בשטח ציבורי, אשר כל אחת מהן יכולות להיות מטופלות משפטית באופן שונה. כך לדוגמא גם פגיעה בעת שימוש בכלי תחבורה מנועי וגם נפילה ברחוב גורמות לנזקי גוף, אך תביעה בעקבות תאונת דרכים מתנהלת על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ולא על פי פקודת הנזיקין, אשר לפיה תידון התביעה בשל הנפילה.

למידע מקיף ורחב אודות זכויותיכם, צפו במדריך תביעות נזיקין שערכנו, וליצור קשר עם עו"ד נזיקין ממשרדנו.

תביעות נזקי גוף באלמוג שפירא – מחלקה מנוסה ומקצועית

מה שכן משותף לכל התביעות האלה הוא שבדרך כלל ישנה חשיבות אדירה לסוג הפגיעה. את אותו נזק יש "לכמת" באמצעות טבלאות של נכויות, שלפיהן ניתן לאבחן מה השוני בפגיעה של אחד אל מול האחר, ואיזו פגיעה "גדולה" יותר – לכאורה לפחות.

אחוזי הנכות הן פן חשוב מאוד בהערכת נזקו של לקוח, ומשכך גם ישנה חשיבות בהפניה למומחים הנכונים אשר יעריכו את נזקו של הלקוח בצורה הנכונה ביותר, שלא תפגע בו, עת יבקש לממש זכויות.

משרדנו עוסק באופן תדיר בייצוג לקוחות בשל נזקים הנגרמו לגופם או לנפשם, בין היתר בנושאים שלהלן: תאונות ברשות הרבים (כגון נפילה או החלקה), תאונות עבודה, נזקי גוף בשל רשלנות ועוד. משרדנו אף עומד בקשר מתמיד עם מיטב המומחים הרפואיים אשר מסייעים ללקוחתנו לממש זכאותם לפיצויים בגין נזקי גוף.

לאור האמור, ככל ולכם או למי מיקיריכם נגרם נזק גוף, אנו ממליצים לכם לפנות למשרדנו לצורך בירור הזכויות הקיימות לקבלת תגמולים ופיצויים, ולקבל מענה מקצועי מעורך דין נזיקין שבמחלקה שלנו.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני נזקי גוף

 1. פיצויים לפושט רגל

  בית המשפט העליון הפך הלכה ותיקה (הלכת ידידיה) וקבע כי כאשר פושט רגל זוכה בפיצויים בגין נזקי גוף, החלק בפיצוי הנוגע להפסדי השתכרות לא יועבר לניזוק אלא לנושיו. בכך, ביקש איפוא בית המשפט העליון להשוות בין ניזוקים שהינם פושטי רגל וכאלו שלא. בית המשפט העליון דן ביסודיות ברציונלים הטמונים בכך ואף פירט את הנוסחה לחישוב הסכום בגין הפסדי ההשתכרות, ככל ובית המשפט לא בודד רכיב זה.  
 2. תביעה נגד חברת שמירה

  מאבטח, כבן 58 בלבד, אשר לא נדרש במסגרת עבודתו לפעילות פיזית מאומצת או לנשיאת נשק על גופו, נתבקש על ידי מעסיקו לעבור מבחן מאמץ, לאחריו חש ברע, עבר אירוע לבבי ונפטר. בעקבות רשלנות מקוממת מצד מעסיקו ומשטרת ישראל, הוגשה בימים אלה תביעת נזיקין בשם עיזבונו. מוזמנים לעיין.
 3. סכיזופרניה עקב שירות מילואים

  בית המשפט המחוזי קיבל ערעור של חייל לשעבר נגד קצין התגמולים וקבע כי יש קשר סיבתי בין הסכיזופרניה שהתפרצה אצלו לבין תנאי שירות המילואים שלו. בעשותו כן, הביא בית המשפט שיקולים שונים ובין היתר תנאי השירות ואורכו. עיינו בסקירה אודות פסק הדין.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


  עדכונים   נזקי גוף

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום נזקי גוף

   • פיצוי תאונה תלוי במצב קוגנטיבי של הנפגע ?

    15.10.20

    אנסה לתמצת בעיה מורכבת : אדם בן 75 (גמלאי) נפצע בתאונת דרכים שגרם קרוב משפחה שלו. נשכר עורך דין על מנת לתבוע את חברת הבטוח. הנפגע סבל ממחלות שונות

    מאת: אבישי סער

   • גובה פיצויים

    21.09.20

    ב1.09.19 נפגעתי ביד שמאל מנפילת עגלת ברזל ממלגזה ברחוב. אני תובעת את הצד הפוגע, ובינתיים אובחן שבר שהתטחה עם תסוזות וקרעים ברצועה, הפגיעה היא בשורש כף

    מאת: ג'ני

   • שאלה על נזקי גוף

    04.06.20

    לאחרונה עברתי תאונת עבודה בדרך לעבודה. בעקבות בירור הפרטים הרשומים בפוליסת תאונות עבודה ונזקי גוף עלתה שאלה חשובה, האם ביטוח נזקי גוף לא מכסה גם במקרה

    מאת: אסנת