י', אדם בן 60, פנה לבית החולים שיבא עם תלונות על נימול וכאבים ברגלו הימנית. בבדיקתו לא נמוש דופק ברגל, והרופאים מסרו לו כי מדובר במצב חירום של אי אספקת דם ולכן יש צורך בהליך כירורגי דחוף.

למרות זאת, עוכב י' במשך שעות ארוכות בבית החולים ללא קבלת טיפול כלל, ותוך שאחיות בית החולים מתנצלות (!) בפניו כי הרופאים "בניתוח".

בפועל, י' נאלץ לחכות למעלה מ – 48 שעות לקבלת טיפול בשעה שהוא סובל מאיסכמיה (אי אספקת דם) ברגלו !

לאור העיכוב הרב במתן הטיפול, נגרם לי' נזק בלתי הפיך ברגלו, המאובחן כשיתוק וצניחת כף הרגל. הזנחת הרופאים גרמה לי' לנכות צמיתה בשיעור של 30%. כל זאת, כאשר התייחסות מיידית לאבחנה שכבר נעשתה הייתה יכולה להותיר את י' היום, כאשר הוא מתפקד, עצמאי וללא נכות.

בצר לו, ולאור נזקיו נאלץ י' להגיש כתב תביעה לבית המשפט, על מנת שיחייב את בית החולים לפצותו, באופן שיקל, ולו במעט את שגרתו, לאור הנזקים מהם הוא סובל.

תגובות

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635  עדכונים   רשלנות רפואית

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום רשלנות רפואית

   • חיסון קורונה

    04.03.21

    שלום רציתי לדעת אם קיבלתי חיסון שני לקורונה 18 ימים אחרי החיסון הראשון ולא כ21 ימים לפחות כפי שצריך ומאז החיסון אני סובל מתופעות לוואי לא נעימות בכלל

    מאת: אור

   • ניתוח אף

    21.02.21

    שלום, רציתי לדעת האם יש הצדקה לתביעת רשלנות רפואית. עברתי ניתוח אף ב 2018 תחת הרדמה כללית. בייעוץ נאמר שיתבצע יישור מחיצה אך לא דובר על השתלת סחוס מ

    מאת: שיר

   • מקרה הפלה כתוצאה מרשלנות רפואית

    15.02.21

    איך אפשר לתבוע ? לפי המסמכים אפשר לראות שהיתה רשלנות ? מה גודל הפיצוי ?

    מאת: ב.גנץ