מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

תביעות סיעוד

לחיות ולהזדקן בכבוד זהו רצון של כולנו, הן עבורנו והן עבור מי שיקר לנו. לכן, במקרים רבים חברות הביטוח מציעות לנו פוליסות ביטוח שיקנו לנו תגמול חודשי ככל ונגיע למצב סיעודי ונידרש לסיוע.

מה שלא נאמר לנו בעת שאנו רוכשים את פוליסות הביטוח, הוא שבמקרים רבים מאוד חברות הביטוח מנסות להתנער מחבותן, ולא לשלם למבוטחים את תגמולי הביטוח. לצערנו הרב, בהרבה מאוד מקרים כאלו, ההתנערות של חברות הביטוח נעשית בניגוד מוחלט לעובדות ולדין.

אלמוג שפירא נלחם בתאגידי הביטוח עבור קשישים וחולים סיעודיים

אנו, כמשרד אשר מייצג לקוחות פרטיים בתחום הביטוח והנזיקין, רואים את תחום תביעות הסיעוד כתחום מרכזי, אשר לא נגזים אם נאמר כי בנפשנו הוא.

עניין זה ניכר במילים החמות שאנו זוכים בעקבות בפעילות משרדנו בין היתר בקרב קהילת חולי אלצהיימר בישראל וקהילת חולי פרקינסון.

אנו נלחמים מדי יום על זכותם של מבוטחים לקבל תגמולי סיעוד, ומנהלים עבורם מאות תביעות סיעוד בכל זמן נתון. אנו חרתנו על דגלנו את הרצון להשיג לאותם מבוטחים תוצאות מקסימליות ובזמן המהיר ביותר, וזאת מכיוון שאנו מודעים לצורך העז של המבוטח הסיעודי ומשפחתו לאותם התגמולים.

משרדנו ידוע כמשרד מוביל בתחום תביעות הסיעוד, ותמיד אנו נראה את תחום הסיעוד כאחד מהחשובים ביותר, הן בתחום המשפט בכלל, ובוודאי שבמשרדנו.

אנו מלווים את המבוטח ואת משפחתו החל מהמועד שחברת הביטוח דחתה את זכאותו, ועד לרגע בוא אנו מצליחים להשיג עבורו תשלום בגין תגמולי הביטוח. הקשר התמידי עם המבוטחים ועם משפחותיהם, הוא שמעניק לנו את הכוח ואת המוטיבציה היום יומית, להגיע לתוצאות הטובות ביותר ובמהירות המירבית.

ככל וחברת ביטוח כלשהי דחתה את זכאותכם, או את זכאותו של מי מיקיריכם לקבלת תגמולי ביטוח, אל תקבלו את החלטה זו כלשונה ופנו למשרדנו בהקדם האפשרי. אנו כבר נמצא את הדרך הנכונה להשיג את שמגיע לכם. לרשותכם גם באתר מדריך תביעות סיעוד מקצועי שערכנו למענכם.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני תביעות סיעוד

 1. חויבה בריבית עונשית

  מגדל סירבה לשלם למבוטחה, קשיש בן 84 את תגמולי ביטוח הסיעוד, בטענה כי מצבו הקוגניטיבי (תשישות נפש) אינו מזכה אותו בתגמולי ביטוח בפוליסה שרכש, אף על פי שהיתה מחויבת בכיסוי זה על פי חוזרי הפיקוח על הביטוח ואף על פי שממילא המבוטח עונה לתנאי הפוליסה שמכרה לו. בשל סירובה חסר תום הלב, חייבה בית משפט השלום בהרצליה בתשלום ריבית עונשית מקסימלית (פי עשרים מהריבית הקבועה בחוק הפרשי הצמדה וריבית). עיינו בפסק הדין.
 2. אושרה ייצוגית נגד דקלה

  לטענת אלמנת מבוטח, "דקלה" לא הבהירה שהביטוח הסיעודי שלה אינו מכסה ימי אשפוז בבית חולים. בית המשפט אישר ניהול תביעה ייצוגית נגד המבטחת בעניין זה. בקובעו כן הביא בית המשפט המחוזי שיקולים של גילוי נאות וכן תנאי מקרה הביטוח, כפי שאלו הובאו במסגרת חוזרי הפיקוח על הביטוח. עיינו בכתבה אודות פסק הדין.
 3. חוזר יישוב תביעות סיעוד

  חוזר חדש של הממונה על הביטוח והחיסכון במשרד האוצר (המפקח על הביטוח) קובע שורה של הוראות, אשר נועדו להסדיר את הליך בירור התביעה של מבוטחי הסיעוד. בין היתר קובע החוזר, כי אסור להשפיל מבוטחים באמצעות חקירות המתבצעות על ידי חוקרים פרטיים, ומטיל הגבלות חשובות נוספות על תאגידי הביטוח. קראו את הסקירה שהכנו בנושא.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

תביעות סיעוד

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תביעות סיעוד

 • תביעת סיעוד

  18.07.19

  היי. בין יתר המחלות יש גם דמנציה ובכל זאת אישרו לשנה. מה עושים?

  מאת: אליס

 • אישור תביעת סיעוד

  16.07.19

  שלום. האם חברות הביטוח מאשרות לשנה ואחרי זה מבקשים מסמכים לגבי המצב שוב?

  מאת: אליס

 • מינוי אופוטרופוס לאמא דמנטית

  02.04.19

  שלום רב, אימי חולת דימנציה. הכל עדיין כל כך חדש, לא מוכר וקשה.. אני בת מבין שלוש בנות אשר מטפלת באמא לבד. האחיות מתנערות מאחריות ולא עושות דבר. בקושי

  מאת: גלית שלום