לחיות ולהזדקן בכבוד זהו רצון של כולנו, הן עבורנו והן עבור מי שיקר לנו. לכן, במקרים רבים חברות הביטוח מציעות לנו פוליסות ביטוח שיקנו לנו תגמול חודשי ככל ונגיע למצב סיעודי ונידרש לסיוע.

מה שלא נאמר לנו בעת שאנו רוכשים את פוליסות הביטוח, הוא שבמקרים רבים מאוד חברות הביטוח מנסות להתנער מחבותן, ולא לשלם למבוטחים את תגמולי הביטוח. לצערנו הרב, בהרבה מאוד מקרים כאלו, ההתנערות של חברות הביטוח נעשית בניגוד מוחלט לעובדות ולדין.

אלמוג שפירא נלחם בתאגידי הביטוח עבור קשישים וחולים סיעודיים

אנו, כמשרד אשר מייצג לקוחות פרטיים בתחום הביטוח והנזיקין, רואים את תחום תביעות הסיעוד כתחום מרכזי, אשר לא נגזים אם נאמר כי בנפשנו הוא.

עניין זה ניכר במילים החמות שאנו זוכים בעקבות בפעילות משרדנו בין היתר בקרב קהילת חולי אלצהיימר בישראל וקהילת חולי פרקינסון.

אנו נלחמים מדי יום על זכותם של מבוטחים לקבל תגמולי סיעוד, ומנהלים עבורם מאות תביעות סיעוד בכל זמן נתון. אנו חרתנו על דגלנו את הרצון להשיג לאותם מבוטחים תוצאות מקסימליות ובזמן המהיר ביותר, וזאת מכיוון שאנו מודעים לצורך העז של המבוטח הסיעודי ומשפחתו לאותם התגמולים.

משרדנו ידוע כמשרד מוביל בתחום תביעות הסיעוד, ותמיד אנו נראה את תחום הסיעוד כאחד מהחשובים ביותר, הן בתחום המשפט בכלל, ובוודאי שבמשרדנו.

אנו מלווים את המבוטח ואת משפחתו החל מהמועד שחברת הביטוח דחתה את זכאותו, ועד לרגע בוא אנו מצליחים להשיג עבורו תשלום בגין תגמולי הביטוח. הקשר התמידי עם המבוטחים ועם משפחותיהם, הוא שמעניק לנו את הכוח ואת המוטיבציה היום יומית, להגיע לתוצאות הטובות ביותר ובמהירות המירבית.

ככל וחברת ביטוח כלשהי דחתה את זכאותכם, או את זכאותו של מי מיקיריכם לקבלת תגמולי ביטוח, אל תקבלו את החלטה זו כלשונה ופנו למשרדנו בהקדם האפשרי. אנו כבר נמצא את הדרך הנכונה להשיג את שמגיע לכם. לרשותכם גם באתר מדריך תביעות סיעוד מקצועי שערכנו למענכם.

שתפו ברשתות חברתיות

עדכוני תביעות סיעוד

 1. דחתה קשישה סיעודית

  מחלוקת בין כלל ביטוח ומבוטחת שלה, קשישה סיעודית, הובילה את בית משפט השלום בהרצליה (הרשם צחי אלמוג) לפסיקה יוצאת דופן למען ציבור מבוטחי הסיעוד. בפסק דינו, קבע בית משפט כי הערכות ובדיקות רפואיות צריכות להיערך על פי מבחני מהות ולא כמות (חלוקת הפעולות לתתי חלקים) וכי מסקנות הבודקים צריכות להיות מעוגנות בשכל ישר והגיון בריא.
 2. הכשלת חולי אלצהיימר

  לצד הקושי הרב בהתמודדות עם מחלת האלצהיימר והדמנציה, נאלצים בני המשפחות להתמודד עם קשים בירוקרטיים ואינספור תלאות ומכשולים מצד תאגידי הביטוח ומוסדות המדינה. בחלק לא מבוטל מהמקרים מדובר בדחיות שאינן מוצדקות, חסרות תום לב המלמדות על שיטות פסולות ואסורות לדחייה. מוזמנים להאזין לראיון שנערך עם עורך הדין רפאל אלמוג בתכניתה של שחר לי פאר מ"כאן תרבות", וכן לעיין בדוגמאות ובדרכי התמודדות.
 3. הקשיים של חולי פרקינסון

  פרקינסון הינה מחלה פרוגרסיבית קשה, המשפיעה על יכולת התפקוד של החולה, באופן בו עשוי אדם המאובחן במחלה להתקשות בביצוע הפעולות היומיומיות (במילים פשוטות, עשוי להיות מוכר כסיעודי). חרף היות המחלה קשה, עדיין נאלצים מבוטחי סיעוד רבים החולה בה להיאבק בתאגידי הביטוח לצורך קבלת הפיצוי המגיע להם. ראו כתבה שערכנו בנושא, הסוקרת את הקשיים בהם נתקלים מבוטחי סיעוד חולי פרקינסון בדרך למימוש הזכויות.

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


  עדכונים   תביעות סיעוד

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום תביעות סיעוד

   • תביעת סיעוד רטרואקטיבית

    02.10.20

    שלום רב, תביעת סיעוד שהגשנו לאחרונה (בקשה ל-3 שנים אחורה) אושרה ע"י חברת הביטוח 4 שנים אחרונית בטענה שאז חל מקרה הביטוח. המשמעות של מהלך זה הינה הפ

    מאת: רות

   • ביטוח סיעודי של הכללית

    03.06.20

    שלום, אני בת 49, עברתי ניתוח ברגל בו אסור לי לדרוך 6 שבועות. אינני יכולה להתקלח לבד, להתלבש לבד חלק תחתון וכן להתנייד. האם יש לי עילה להגיש תביעה לביט

    מאת: אני

   • יפוי כח מתמשך

    08.10.19

    שלום רב, מה משמעות המושג הנ"ל? אימי בת 92 אובחנה לאחרונה כחולת אלצהיימר ואנחנו מעונינים לעשות את היפוי הנ"ל. באיזה מסמכים עלינו להצטייד?

    מאת: יהודית ברלינר