גילוי מפתיע: חברת הביטוח סבורה שמבוטח יכול להירפא ממחלת האלצהיימר, ולכן הפסיקה לשלם לו תגמולי ביטוח

קשיש בן 81, חלה לצערו במחלת האלצהיימר. בשעתו הקשה, פנה באמצעות בני משפחתו לחברת הביטוח על מנת שזו תשלם לו תגמולי ביטוח סיעודי, אשר לגביהם שילם פרמיה שנים רבות. חברת הביטוח, בדקה את הקשיש, והחליטה לקבל את עמדת הרופאים כי הקשיש סובל מאלצהיימר ולפיכך הוא זכאי לתגמולי ביטוח. וכך החלה לשלם לו תגמולים במשך שנתיים.

לאחר שנתיים, ביקשה חברת הביטוח לבדוק את הקשיש המבוטח פעם נוספת. לאחר בדיקה זו, קבעה כי הנ"ל כבר לא זכאי לתגמולי הביטוח, כלומר – מהחלטת חברת הביטוח עולה כי נרפא מאלצהיימר!

בגין התנהלות תמוהה זו נותר כעת הקשיש המבוטח ללא תגמולי ביטוח סיעודיים, כאשר הוא במצב קוגניטיבי וגופני קשה, ותלוי לחלוטין בעזרת משפחתו.

לאור התנהלות חברת הביטוח, הוגש בימים אלו כתב תביעה לבית משפט השלום בתל אביב, באמצעות משרדנו, במסגרתו יתבקש בית המשפט הנכבד לחייב את חברת הביטוח להמשיך ולשלם לקשיש המבוטח תגמולי ביטוח סיעודי, ולאפשר לו לחיות את שנותיו הנותרות בכבוד.

חשוב לדעת – המקרה הנ"ל הינו רק דוג' אחת מיני רבות של תביעות לתגמולי סיעוד הנדחות על ידי חברות הביטוח, פעמים רבות ללא הצדק משפטי. על כן, בכל מקרה של דחייה, מומלץ לערוך בירור מקיף אודות זכויות יקירכם.

תגובות

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635

  עדכונים   תביעות סיעוד

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום תביעות סיעוד

   • ביטוח סיעודי מתחת לגיל 3

    11.01.21

    ביתי נולדה בניתוח קיסרי בהול עקב ברדקרדיה ואובחנה בגיל חודשיים כסובלת משיתוק מוחין כיום היא בת 3 וחצי ושאלתי האם הביטוח הסיעודי הקבוצתי של קופ"ח שהיא

    מאת: דוד

   • עבודה מועדפת -בבית עם חולה דמנציה

    11.01.21

    שלום לכולם, לדעתי עבודה עם חולה דמנציה בביתו צריכה להיחשב לעבודה מועדפת לחיילים משוחררים!!!! לאחרונה התחילה לעזור לי בטיפול באמא שלי מישהי מקסימה שהש

    מאת: סימון מולה

   • הערכה תפקודית לצורך מימוש זכויות

    14.12.20

    על מנת לקבל קצבה, למי שמבוטח בביטוח סיעודי של קופת חולים, כמה צריכה להיות הערכה תפקודית ע"פ סולם קרנובסקי? היות ובמסמכים הרפואיים משתמשים במדד זה, האם

    מאת: יעל