ביטוח לאומי מסרב למסור פרוטוקול רפואי האם זה חוקי?

הגב לדיון
מענה ל־ביטוח לאומי מסרב למסור פרוטוקול רפואי האם זה חוקי?
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #8336 הגב
  שרון
  אורח

  שלום רב,
  אני נמצא בהליך של החמרת מצב כתוצאה מתאונת עבודה . לפני כחודש וחצי הייתי בועדת יעוץ רפואי .לאחר כשבועיים מהבדיקת יעוץ רפואי פניתי לביטוח לאומי בדרישה לקבל את החלטת היעוץ רפואי הנ"ל על מנת שאדע מה החליט ולהיות מוכן בהתאם . משלא קיבלתי תשובה לפנייתי פניתי שוב למוקד של ביטוח לאומי והתשובה שקיבלתי ממהם שהסניף בו נבדקתי לא מוסר פרוטקול רפואי של יעוץ רפואי לועדה לפני ועדה רפואית. ורק לאחר שתהיה ועדה רפואית ןהחלטה של הועדה הם ישלחו את כל הפרטוקלים. כאמור עוד שבועיים נקבע לי ועדה רפואית מסכמת מבלי שאני אדע את החלטת הועדת יעוץ רפואי שהתקיימה לפני חודש וחצי האם מותר לביטוח לאומי להתנהג כך האם זה חוקי לא לשלוח תשובת בדיקת ועדת יעוץ רפואי? אשמח להכוונה כללית מה ניתן לעשות בנידון על מנת לקבל תפרטוקול רפואי . תודה מראש.

  #8379 הגב
  רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  שרון שלום,

  איני מכיר ועדת "ייעוץ רפואי" מטעם המוסד לביטוח הלאומי. קיימות וועדות רפואיות מקצועיות הקובעות את הנכות הרפואי ושיעור אי הכושר של המבוטח.
  ככלל, נהוג שפרוטוקול הוועדה הרפואית מועבר יחד עם קביעותיה הסופיות.

  בריאות והצלחה,
  רפאל אלמוג, עו"ד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


עדכוניםתאונות עבודה

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תאונות עבודה

 • תאונת קורקינט חשמלי בדרך לעבודה

  21.09.20

  שלום, החלקתי עם הקורקינט שלי על הכביש בדרך לעבודה ונחבלתי, האם יש לי עילה סבירה לתבוע את עיריית ר"ג בשל תנאי הכביש הקלוקלים ואי התאמתם לרוכבי האופני

  מאת: גל יהודה

 • תקנה 15 ביטוח לאומי - קצבת אובדן כושר עבודה

  02.09.20

  שלום. נקבע לי לאחרונה נכות בעבודה מטעם ביטוח לאומי המקנה קצבה קבועה. ביטוח לאומי רוצה לדון בנושא תקנה 15 לפני שהם מחליטים על הנכות הסופית. נשלח לי מכת

  מאת: שרון

 • פיברומיאלגיה

  11.08.20

  היי..עברתי תאונת דרכים לפני 8 חודשים ..לאחרונה התגלה אצלי פיברומיאלגיה..כרגע רוצה.לתבוע ויש לי 2 שאלות : אינני יודעת האם זה כתוצאה מהתאונה או מעבודה.

  מאת: נטלי