ביטוח סיעודי של הכללית

הגב לדיון
מענה ל־ביטוח סיעודי של הכללית
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #9825 הגב
  אני
  אורח

  שלום, אני בת 49, עברתי ניתוח ברגל בו אסור לי לדרוך 6 שבועות. אינני יכולה להתקלח לבד, להתלבש לבד חלק תחתון וכן להתנייד. האם יש לי עילה להגיש תביעה לביטוח סיעודי של קופת החולים או שרק לנכות בטווח ארוך מגיע לי? עפ"י הצפי תהליך השיקום יקח עד כחצי שנה, ורק לאחר 6 שבועות יהיה מותר לי להתחיל לדרוך בהדרגה על הרגל.
  אודה לתשובתכם.

  #9836 הגב
  רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  שלום רב,

  ככלל, בכדי לקבל תגמולי ביטוח במסגרת פוליסות ביטוח הסיעוד הקולקטיביות לחברי קופות החולים השונות, עליך להוכיח שאינך מסוגלת לבצע למצער 3 מתוך 6 פעולות היומיום. קביעה זו נעשית בד"כ ע"י מומחה רפואי שבודק אותך מטעם חברת הביטוח (כמובן אין לקבל את קביעותיו ככתבן וכלשונן וניתן להעמידן לביקורת). שימי לב, אף אם תביעתך תאושר, בפוליסות דנן, ישנה תקופת המתנה של שלושה חודשים במהלכה אינך זכאית לתגמולי ביטוח.
  מכל מקום, מומלץ להיוועץ בעו"ד העוסק בתחום.

  בריאות שלמה,
  רפאל אלמוג, עו"ד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


  עדכונים   תביעות סיעוד

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום תביעות סיעוד

   • תביעת סיעוד רטרואקטיבית

    02.10.20

    שלום רב, תביעת סיעוד שהגשנו לאחרונה (בקשה ל-3 שנים אחורה) אושרה ע"י חברת הביטוח 4 שנים אחרונית בטענה שאז חל מקרה הביטוח. המשמעות של מהלך זה הינה הפ

    מאת: רות

   • ביטוח סיעודי של הכללית

    03.06.20

    שלום, אני בת 49, עברתי ניתוח ברגל בו אסור לי לדרוך 6 שבועות. אינני יכולה להתקלח לבד, להתלבש לבד חלק תחתון וכן להתנייד. האם יש לי עילה להגיש תביעה לביט

    מאת: אני

   • יפוי כח מתמשך

    08.10.19

    שלום רב, מה משמעות המושג הנ"ל? אימי בת 92 אובחנה לאחרונה כחולת אלצהיימר ואנחנו מעונינים לעשות את היפוי הנ"ל. באיזה מסמכים עלינו להצטייד?

    מאת: יהודית ברלינר