ועדת ערר החמרת מצב ומשבר הקורונה

הגב לדיון
מענה ל־ועדת ערר החמרת מצב ומשבר הקורונה
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #9022 הגב
  אבי
  אורח

  שלום,
  אני נמצא כבר מעל שנתיים בתהליך של תביעה מול ביטוח לאומי בהקשר של פגיעה בעבודה החמרת מצב . התהליך עוד לפני משבר הקורונה מתעכב כנראה בזדון ע"י ביטוח לאומי כל בדיקה של המוסד נקבעת בהפרש של חודשים לא הרחיב יותר מידי רק אומר שנקבעו לי 19 אחוז ואם הזמן הובחנה אצלי תסמונת שלפוחית רגיזה ומחלת הפיברומיאלגיה ועל כך החמרת המצב בכל אופן המוסד הזה שנקרא ביטוח לאומי מעביר אותי מסכת יסורים לדעתי בלתי מוצדקת. בכל אופן לאחר בדיקות של שני יועצים לועדה הרפואית מדרג ערר ולאחר שכבר הייתי גם בועדה רפואית מסכמת הועדה החליטה שהיא רוצה יעוץ נוסף בתחום הפיברומאלגיה . לצערי פרץ משבר הקרונה ואין ועדות רפואיות בתחום הערר. שאלותי האם יש צפי מתי יחזרו ועדות הערר או הערכה לכך ? יכול להיות שמשבר הקרונה יהיה ממושך ביותר האם אפשרי לדרוש מועדת ערר לקבל החלטה ללא בדיקה נוספת בעקבות המשבר? רק אציין שהבדיקה חוזרת שהם דורשים זה בתחום הפיברומיאלגיה וזאת לאחר שיועץ מדרג ראשון קבע פיברו ויועץ מדרג ערר קבע שקיים ספק ולכן אין פיברו התעללות כבר רשמתי. אשמח לדעת האם יש צפי למתי יתקיימו ועדות ערר . תודה רבה .

  #9071 הגב
  רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  אבי שלום,

  שאלתך אינה משפטית ולכן אין באפשרותי לענות עליה. על מנת לקבל את התשובה בעניין חזרת פעילות הועדות, עליך לפנות למוסד לביטוח לאומי.

  בברכה,
  רפאל אלמוג, עו"ד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


עדכוניםתאונות עבודה

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תאונות עבודה

 • תאונת קורקינט חשמלי בדרך לעבודה

  21.09.20

  שלום, החלקתי עם הקורקינט שלי על הכביש בדרך לעבודה ונחבלתי, האם יש לי עילה סבירה לתבוע את עיריית ר"ג בשל תנאי הכביש הקלוקלים ואי התאמתם לרוכבי האופני

  מאת: גל יהודה

 • תקנה 15 ביטוח לאומי - קצבת אובדן כושר עבודה

  02.09.20

  שלום. נקבע לי לאחרונה נכות בעבודה מטעם ביטוח לאומי המקנה קצבה קבועה. ביטוח לאומי רוצה לדון בנושא תקנה 15 לפני שהם מחליטים על הנכות הסופית. נשלח לי מכת

  מאת: שרון

 • פיברומיאלגיה

  11.08.20

  היי..עברתי תאונת דרכים לפני 8 חודשים ..לאחרונה התגלה אצלי פיברומיאלגיה..כרגע רוצה.לתבוע ויש לי 2 שאלות : אינני יודעת האם זה כתוצאה מהתאונה או מעבודה.

  מאת: נטלי