מי כדאי שיגיש את התביעה

הגב לדיון
מענה ל־מי כדאי שיגיש את התביעה
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #3309 הגב
  אלי
  אורח

  אנחנו רוצים להגיש תביעת סיעוד בשביל סבי, אני יכול להגיש את התביעה עבורו? כדאי לקחת עורך דין כבר בשלב הזה או רק אם נקבל דחייה על התביעה?

  #3321 הגב
  רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  כוונתך ל"תביעה" כמשמעות מונח זה בסעיף 23 לחוק חוזה הביטוח (דרישה טרם דחייה). לא בכל המקרים נכון לערב עורך דין כבר בשלב זה. אם יש לך סיבה לחשוש כי התביעה תידחה, בהחלט נכון לקבל ייצוג כבר בשלב זה. אולם, בחלק לא מבוטל מהמקרים, ניתן לבצע את הפנייה הראשונה לבד, וככל וחברת הביטוח תידחה את התביעה לפנות לקבלת ייצוג. חשוב לשים לב – גם אם החלטתם לנהל בכוחות עצמכם את הפנייה הראשונה, מומלץ להיוועץ עם עורך דין על מנת לקבל אינפורמציה ומידע כיצד נכון לנהוג. אתם רשאים להיוועץ עימי בכל עת. אשמח לעזור.
  בריאות שלמה לסבא ובהצלחה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


עדכוניםתביעות סיעוד

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תביעות סיעוד

 • ביטוח סיעודי של הכללית

  03.06.20

  שלום, אני בת 49, עברתי ניתוח ברגל בו אסור לי לדרוך 6 שבועות. אינני יכולה להתקלח לבד, להתלבש לבד חלק תחתון וכן להתנייד. האם יש לי עילה להגיש תביעה לביט

  מאת: אני

 • יפוי כח מתמשך

  08.10.19

  שלום רב, מה משמעות המושג הנ"ל? אימי בת 92 אובחנה לאחרונה כחולת אלצהיימר ואנחנו מעונינים לעשות את היפוי הנ"ל. באיזה מסמכים עלינו להצטייד?

  מאת: יהודית ברלינר

 • ביטוח סיעודי במנורה

  04.09.19

  שלום וברכה! להורים שלי יש ביטוח סיעודי בחברת מנורה כבר הרבה שנים. אמא שלי סובלת מבעיות לב כבר הרבה שנים ועברה גם ניתוח לב פתוח של החלפת שני מסתמים,

  מאת: רחל יום-טוב