נזק במכון שיזוף

הגב לדיון
מענה ל־נזק במכון שיזוף
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #3075 הגב
  אורטל
  אורח

  אני רגילה להשתזף במכוני שיזוף כבר שנים. לפני חודשיים בערך הציעו לי הצעה מאוד אטרקטיבית מבחינת המחיר במכון חדש והחלטתי לנסות. לפני הטיפול החתימו אותי על טופס שבו היו רשומות כל מיני תופעות לוואי אפשריות אבל לא התייחסתי לזה ברצינות בגלל הניסיון שיש לי במכונים אחרים שהכל היה בסדר וחתמתי בלי כל בעיה. אחרי השיזוף שעשיתי גיליתי שיש לי כל מיני כתמים בשיזוף שבולטים יותר מאחרים בצורה לא אסתטית ולא נעלמים. המכון טוען שבטופס שחתמתי רשום שזו יכולה להיות תופעת לוואי ושאני הסכמתי לזה. יש לי איך לתבוע אותם?

  #3208 הגב
  עו"ד רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  ככל ונותרו כתמים בלבד שאף חלפו (או אמורים לחלוף), הרי שהדבר עומד בהלימה עם תופעות הלוואי הידועות. במקרה בו תיוותר כוויה או צלקת, ייתכן ויהיה מקום לבחון את התיק מבחינה משפטית. עליך לשים לב כי בפסיקות בתי המשפט בתחום האסתטי ישנה חשיבות לטופס ההסכמה, אך לא פחות מכך לעצם מתן ההסבר בנוסף על הרשום. לפיכך, ככל וכאמור יוותרו נזקים, אנא פני לייעוץ פרטני על ידי עורך דין הבקיא בתחום.

  #8076 הגב
  מיקה ביבלרש
  אורח

  שלום, שמי מיקה.
  ביום ראשון פניתי למכון שיזוף בתל אביב בפעם הראשונה וביקשתי לקבל מידע על שיזוף במכונה. הבחור בדלפק אמר שאין בכך כל סיכון, שהגוון יוצא יפה ואחיד. שאלתי אותו איך אדע כמה זמן מתאים לעור שלי בתוך המכונה והוא אמר שנראה לו ש10 דקות יספיקו. שאלתי מתי ניתן לקבוע תור טמה הפרוצדורה והוא אמר לי שאין צורך לקבוע תור ושאם אני כבר פה, אז שאעשה עכשיו. לא החתים אותי על שום טופס או לא הזהיר אותי בפני שום דבר. נכנסתי למכונה ל10 דקות. אחרי חמש שעות מסוף הטיפול, העור שלי בער. כל מקום שהיה חשוף למכונה נשרף בצורה קשה ובחזה יש לי ממש כוויות. צלצלתי למכון ושאלתי לפשר העניין והבחור ענה לי שזה נדיר שזה קורה ושכדאי שאשים קרם או אלוורה. ציינתי בפניו שהבחור שהכניס אותי למכונה לא אמר לי דבר על האפשרות הזו. מאוחר יותר כתבתי בפייסבוק הודעה פרטית למנהל הסניף והוא ענה לי שהוא ממש עצוב לשמוע ושהוא מבטיח לפצות אותי בטיפול נוסף חינם. מן הסתם לא אכנס שוב למכונה ובגלל שאני שרופה מאוד גם הפיצוי שהוא מציע לא יאה ולא הגיוני למי שאחרי על מאות מטופלים במכונות האלו. מה אני יכולה לעשות? האם אפשר לתבוע ואיך עושים זאת? תודה רבה.

  #8082 הגב
  עו"ד רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  שלום רב, צר לנו על החוויה שעברת. על פניו, בהחלט ייתכן שבעלי המכון פעלו בצורה החורגת מן הנדרש באופן שגרם לך לנזק. יחד עם זאת, הואיל ועברו רק יומיים מהטיפול, אנו ממליצים להמתין על מנת לאפשר לנזק לחלוף לחלוטין. ככל והוא לא חולף, בהחלט יש לבחון את הנושא משפטית לרבות האפשרות להגשת תביעה לפיצוי. את רשאית לעדכננו בנושא, וככל ונדרש נשמח לסייע לך.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635  עדכונים   רשלנות רפואית

   מאמרים
   פסקי דין
   הלכות
   תביעות
   שאל בפורום
   שאל בפורום

   שאלות אחרונות בפורום רשלנות רפואית

   • חיסון קורונה

    04.03.21

    שלום רציתי לדעת אם קיבלתי חיסון שני לקורונה 18 ימים אחרי החיסון הראשון ולא כ21 ימים לפחות כפי שצריך ומאז החיסון אני סובל מתופעות לוואי לא נעימות בכלל

    מאת: אור

   • ניתוח אף

    21.02.21

    שלום, רציתי לדעת האם יש הצדקה לתביעת רשלנות רפואית. עברתי ניתוח אף ב 2018 תחת הרדמה כללית. בייעוץ נאמר שיתבצע יישור מחיצה אך לא דובר על השתלת סחוס מ

    מאת: שיר

   • מקרה הפלה כתוצאה מרשלנות רפואית

    15.02.21

    איך אפשר לתבוע ? לפי המסמכים אפשר לראות שהיתה רשלנות ? מה גודל הפיצוי ?

    מאת: ב.גנץ