מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

ניתוח כריתת רחם שחלות וחצוצרות

הגב לדיון
מענה ל־ניתוח כריתת רחם שחלות וחצוצרות
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #5242 תגובה
  רינת

  שלום
  נותחתי לפני חודש כריתת רחם עקב צניחה שחלות וחצוצרות. חתמתי על מסמך הסכמה לניתוח כאשר נאמר לי שהרופא שלי הוא המנתח שלי. מסתבר ששני מתמחים ניתחו אותי והרופא שלי רק היה אחראי. לא נאמר לי שמתמחים מנתחים אותי ולא שאלו את הסכמתי לא חתמתי על טופס הסכמה שמנתחים ינתחו אותי. ללא ידיעתי. אילו הייתי יודעת שאכן מתמחים מנתחים אותי לא הייתי מסכימה לכך כי ידעתי בוודאות שהמנתח הוא הרופא שלי בעצמו. האם קיימת כאן רשלנות רפואית – אי חובת הגלוי מולי והסכמה מדעת.

  #5249 תגובה
  עו"ד רן שפירא

  שלום רב,
  לשאלתך – ככל וישנו שוני בין ההסכמה שניתנה לבין ביצוע הניתוח, ייתכן כי קמה לך עילת תביעה. על פניו עצם ביצוע ניתוח על ידי מתמחה אינו מקים עילת תביעה, ואולם – בנסיבות המתוארות בשאלתך, שעה שהסכמתך לניתוח ניתנה על סמך זהות מומחה מסוים, יש מקום לבחינת הנושא על ידי עורך דין הבקיא בתחום ובהתאם לשקול קידום נושא מבחינה משפטית.

  בריאות שלמה,

  רן שפירא, עו"ד
  אלמוג – שפירא משרד עורכי דין

  #5267 תגובה
  רינת

  תגובה בנוגע לתשובתך עורך דין רן שפירא

  בנושא כריתת רחם חצוצרות ושחלות. בטופס ההסכמה לניתוח לא צויין שם המנתח למרות שמזכירת מחלקת נשים אמרה לי בפירוש שהמנתח הוא הרופא שלי. מסתבר שבדוח הניתוח היה רשום שמנתח אחראי הוא המנתח שלי בפועל שהיה אמור לנתח אותי ורשום גם שהוא מנתח משנה.
  המנתח הראשי היה מישהו אחר מנתח משנה הרופא שלי שבעצם היה אמור לנתח אותי ועוד מנתח משנה מספר 2. האם יש כאן תביעה לסוג של רשלנות רפואית או משהו אחר. מאוד חשוב לי לקבל אינפורמציה רלוונטית בנידון.
  לא חתמתי על טופס הסכמה שמתמחים ינתחו אותי .

  #5303 תגובה
  עו"ד רן שפירא

  שלום שוב,
  השאלה החשובה ביותר היא מהות הנזק והאם ניתן לקשר אותו לחוסר הסכמה כלשהי. קשה ליתן מענה מקצועי לכך בצורה כזו. נכון לפנות לעו"ד עם כל התיעוד הרפואי ולשקול יחד קידום בירור נושא זה.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

רשלנות רפואית

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום רשלנות רפואית

 • תביעה עקב פילינג

  11.07.19

  שלום אני עשיתי פילינג אצל קוסמטיקאי והוא פשוט הרס לי את הפנים עם מלא צלקות השאלה שלי איך אני תובע אותו אם אין לי קבלה שמוכיחה שהייתי אצלו

  מאת: כפיר שגיב

 • Right eye misdiag osis

  11.07.19

  שלום, אני אובחן בישראל עם אבחנה לא נכונה בעין ימין, עכשיו הראייה שלי נפגעת והחיים משתנים. אני רק בן 29. בבקשה ייעץ. כל טוב, אלכס

  מאת: Aleks

 • ניתוח כריתת רחם שחלות וחצוצרות

  17.09.18

  שלום נותחתי לפני חודש כריתת רחם עקב צניחה שחלות וחצוצרות. חתמתי על מסמך הסכמה לניתוח כאשר נאמר לי שהרופא שלי הוא המנתח שלי. מסתבר ששני מתמחים ניתחו א

  מאת: רינת