מעוניין בייעוץ משפטי?

רחוב התע"ש 3 א' רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
office@rlaw.co.il
שלח

נפילה לבור ביוב

הגב לדיון
מענה ל־נפילה לבור ביוב
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #2424 תגובה
  יגאל לוי

  עברתי ברחוב שלנו שבו עושים שיפוצים בשעות הערב באזור שבו אין הרבה תאורה ונפלתי עם רגל אחת לתוך בור ביוב שהיה חציו פתוח. נאלצתי לקרוא לעזרה כי הרגל פשוט נתקעה בתוך הבור ולקח זמן עד שהגיעו לחלץ אותי. בבית החולים בדקו אותי ומצאו שיש לי שבר במקום ונזק שגורם לי לצליעה קלה בהליכה. האם במצב כזה אקבל פיצוי מהעירייה? אגב יש לי גם ביטוח תאונות אישיות שעשיתי, הוא מכסה מצב כזה?

  #2479 תגובה
  רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  שלום יגאל, בהחלט יש מקום לבחון את זכויותיך.
  על הרשות המקומית (העירייה) מוטלות בחוק חובות, וכלל זה חובות רבות שמטרתן לדאוג לשלם עוברי האורח בשטחיה, כגון: שמירה על תקינות המדרכות, הכבישים, התאורה, הצבת שילוט מתאים במקום שבו קיים מפגע, ועוד.
  לכן, ככל והרשות הקומית לא מילאה אחר חובותיה, עשויה לקום לך עילת תביעה בנזיקין, הן מכוח עוולת הרשלנות והן מכוח עוולת הפרת חובה חקוקה.
  זכויותיך בנזיקין למול הרשות המקומית וחברת הביטוח שביטחה אותה בביטוח צד שלישי (ברוב המקרים קיים כיסוי ביטוחי), אינה פוגעת בזכותך לקבל את תגמולי הביטוח מכוח פוליסת ביטוח תאונות אישיות שרכשת באופן פרטי (ככל וכמובן הינך ממלא אחר תנאי הזכאות בפוליסה).
  על מנת להבין את היקף הכיסוי הביטוחי בפוליסה, עלינו לעיין בו. ייתכן ולרשותך ביטוח מפני שברים, נכות מתאונה, או אולי אף אובדן כושר עבודה. שלח אלינו ונסייע.
  תשומת ליבך במקביל, גם לזכויות אפשריות הקיימות בביטוח לאומי (למשל, ענף תאונות, נפגעי עבודה, או נכות כללית).
  בריאות והצלחה!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
שלח

עדכונים

הירשם לעדכונים

נזקי גוף

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום נזקי גוף

 • פיצוי על חיתולי האגיס

  14.08.19

  שלום רב ברצוני לברר מה אני צריך לעשות על מנת לקחת חלק בתביעה היצוגית של חיתולי האגיס? בתחילת ינואר נולדו לי תאומים ובנוסף ילד בן שנתיים והשתמשתי בחית

  מאת: רונן סבאח

 • נזק גוף

  02.06.19

  אישתי בת 72 נפלה במבואה של הבית ליד הכניסה שברה כף יד שמאל ב1/11/17 עברה המון טיפולים עד היום וטרם הסתיים נציגות הבית לא ביצעה ביטוח תאונות אישיות מ

  מאת: עדי ירושלמי

 • שיעור וכוויה כתוצאה מהסרת שיער בלייזר

  19.03.19

  שלום רב, אני עושה טיפולי לייזר בעורף קרוב לשנתיים. אחרי 3 טיפולים התחלתי לראות שצומחות לי שיערות באיזורים שלא היו לי..ואחרי עוד טיפולים השיעור התגבר

  מאת: מיכל