תאונה בשל רמזורים שלא עבדו

הגב לדיון
מענה ל־תאונה בשל רמזורים שלא עבדו
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #2430 הגב
  עמית רונן
  אורח

  נסעתי בכביש והגעתי לצומת מרומזרת שבה כל הרמזורים הפסיקו לעבוד ולא היה שוטר בסביבה שיכוון את התנועה. הייתי צריך לפנות שמאלה ורכב שהגיע מכיוון מהצד פגע בי. של מי האחריות לנזק במקרה כזה?

  #2482 הגב
  רפאל אלמוג
  מנהל בפורום

  שלום רב, אני מניח שכוונתך לנזקי הרכוש, היות והאחריות לנזקי הגוף הינה מוחלטת ומוטלת על חברת הביטוח שביטחה את השימוש ברכב המנועי בביטוח חובה.
  בכל אופן, באשר לנזקי הרכוש, קשה מאוד מהנסיבות המתוארות להגיע למסקנה על מי מוטלת האחריות. על פניו, מאחר והוא פגע ברכבך בצד, ההגיון הבריא והסביר מלמד על כך שהשלמת את הסיבוב ולכן זכות הקדימה היתה שלך, כי נכנס לצומת קודם לכן (או שהוא הגיח במהירות).

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

תיאום פגישת ייעוץ

רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635


עדכוניםתאונות דרכים

מאמרים
פסקי דין
הלכות
תביעות
שאל בפורום
שאל בפורום

שאלות אחרונות בפורום תאונות דרכים

 • תנועה אופנוע ורכב בכיכר

  11.08.20

  היום עשיתי תאונה עם הרכב שלי . נכנסתי כרגיל לאט לכיכר (נתיב אחד כיכר רגילה) אחרי שנתתי זכות קדימה לרכב . אני נוסעת ישר בכיכר (לכן לא מאותתת) , ופתאום

  מאת: נוי נוי

 • תאונת עבודה החלקה במדרגות הבית

  08.07.20

  שלום, אני מתגוררת בקומה 2 בביניין ללא מעלית. ביציאתי מהבית כדי להגיע לעבודה החלקתי במדרגות. אין שבר או חבלה. רק כאבים שפוחתים עם הזמן. אני בחופשת

  מאת: רוית

 • את מי לתבוע במקרה של נפילה בחנייה?

  25.06.20

  אני פנסיונרית בת 70. אני מקבלת מביטוח לאומי קיצבת זיקנה וקיצבת סיעוד בדרגה המינימלית. בנוסף, אני מבוטחת בביטוח כללית מושלם וגם בביטוח הסיעודי שלהם.

  מאת: רונית